Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Véleményed szerint a 2018-as...

Véleményed szerint a 2018-as választások tisztességesen, csalás nélkül lezajlottak?

Figyelt kérdés

Meglátásod szerint a kapott eredmények tényleg az emberek akaratát tükrözi?

A kérdést párt szimpátiától függetlenül kérdezem.



2018. ápr. 9. 09:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
53%
Meg lettek vezetve az emberek
2018. ápr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
80%
Csalás nélkül, de nem tisztességesen.
2018. ápr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen tisztességtelen volt és csalások is voltak. De a csalások szerintem nem olyan számban történtek, hogy az befolyásolná a végeredményt. Ami viszont igen az a közpénzes hazugságpropaganda, az ellenzéki pártok teljes elnyomása, a szavazatvásárlás, buszoztatás, zsarolás, a határon túliak, választási törvény. Na ezek nélkül megnézném az eredményt, az érdekes lenne.
2018. ápr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg nem voltak olyan csalások, amelyek érezhető mértékben befolyásolnák az eredményt. Viszont közel sem nevezném tisztességesnek.
2018. ápr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem igen.


Tény viszont, hogy a Fidesz a hülyíthető réteget frankón megvezette Sorossal és a migránsokkal. Ezt pedig támogatta a felvásárolt média is.


Az ellenzék ott rontotta el, hogy nem kampányolt ilyen szinten is. Nem fordították le a butább rétegnek is az üzenetüket.

2018. ápr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
28%

Igen, szerintem tényleg az emberek akaratát tükrözi az eredmény.

Tisztességen nem tudom, mit értesz.

Minden párt részéről voltak olyan megnyilvánulások a kampányban, ami nekem egyáltalán nem volt szimpatikus és nekem nem fér bele. Szóval, ha ilyenre gondolsz, akkor nem volt tisztességes. De ez nem csalás, csak nekem ez sok, és túlmegy a jól ízlés határain. De ez nem egy párthoz köthető. Mindegyik tett ilyet.

2018. ápr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
34%

Tisztességesen zajlott le.

Voltak csalás kísérletek,de szerintem javuk azonnal orvosolva lett (majdnem minden párt részéről akadt).

A számok,azok számok.

Ez a nép biztonságban,békében szeretne élni és fejlődni.

2018. ápr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
63%
Persze tisztességesen. Az egyik bizottsági tag előttem mondta az öregasszonyoknak hogy ne dobják be a szavazatot mert ellenőrzik hogy biztos érvényes legyen. Amikor erre a jegyzőkönyvet akartam kérni, rendőrrel dobattak ki. Szavazni sem tudtam.
2018. ápr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%
Nem
2018. ápr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%

Eleve a választási rendszerünk igazságtalan... egy kis matek

Ha 70% volt a részvétel, ebből 48% szavazott a fideszre... akkor 2/3 os parlamenti többsége van... ameddig ez a választási rendszer van érvényben, addig lehetetlen megszabadulni a fidesztől... márpedig nem véletlen találták ezt ki így ők... nyugodjatok meg, emiatt 4 év meg 8év múlva is a fidesz fog nyerni...

Hiába a szavazók több mint fele rllenzékre voksolt... hiába, ha nem ugyanarra a pártra hanem 10 különbözőre...

2018. ápr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!