Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ennyire népszerűtlen...

Tényleg ennyire népszerűtlen lenne a szürke 50 árnyalata?

Figyelt kérdés

Azt gondolom, az emberek körülöttem szélsőségekben gondolkodnak. Liberális, vagy konzervatív, középút nincs.

Én keresztény vagyok, mégse a fideszt akartam. Akarok kerítést, de nem ilyen eszközökkel, nem gyűlöletkeltéssel. Akarok keresztény értekeket, hagyományokat, de nem így.

Miért nem lehet úgy kampányolni, hogy az ember kiáll és azt mondja, nézzétek, az eddigiek szerintem ezt jól csinálták, folytatni akarom. Ezt és ezt viszont bírálom, másképp fogom, vagy teljesen új utat nyitok. Szerintem az igazi profizmus elismerni, ha az ellenfelem valamiben jó, de fenntartani és haladni az általam jónak tartott úton. Mert olyan nincs, hogy valami egyáltalan nem jó, valamit mindenben, mindenkiben fel lehet fedezni.

De értetlenül állok a 2 szélsőség előtt és nem értem hol maradt a szürke.


2018. ápr. 9. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ja, én is így vagyok ezzel, bár én nem vagyok vallásos annyira. Ezt a fajta őrjöngést nem értem, ami itt (is) megy.
2018. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Mi is pont erről beszélgettünk baráti társaságban. :)

Nem kell mindent támadni, mert nem mi találtuk ki, nem mi csináltuk meg. Azért mert valami nem teljesen jó, nem kell kidobni, lehet, hogy elég lenne csak alakítani, javítani rajta.

De ez mindig is így volt. Aki nem támad ezerrel, arra ráfogják, hogy összejátszik a másik oldallal :)

2018. ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3%

Mi az a szürke 50 árnyalata?

Arra a gyalázatos filmre gondolsz?

Hogy jön ide a politikához?

2018. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Minden ellenzéki párt hatalomra vágyik (hozzáteszem hogy gátlástalanul gusztustalan módon), pont ezért nem lesz egy jó ideig épkézláb ellenfele a Fidesznek.

Addig még fröcsögéssel és negatív hangulatkeltéssel próbálnak hatalomra kerülni, nem kell csodálkozni hogy ilyen szélsőségek keletkeznek mind a két részről.

Amúgy meg a Fidesz csinálta jól, addig még a baloldal egymást baxogatta és öntelten meg büszkén ragaszkodtak a szaros mandátumukhoz, addig a Fidesz szépen bezsebelt 10x annyit.

Pedig ha kicsit is egymás érdekeit nézték volna, akkor teljesen más eredményt hozott volna a választás.

Szóval ebből tisztán látszik, hogy jelenleg az ellenzék semmi másra nem vágyik csak hatalomra (az emberek érdekeit csak másodlagos szempontnak tekintik), éppen ezért teljesen alkalmatlannak tartom hogy bármelyik baloldali párt képes lenne az ország vezetésére.

Ezért nincs szürke középút.

2018. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy miért csak azt látják sokan, hogy vagy fidesz, vagy ellenzék. Ez nem így működik, lehet olyan is, hogy te egyikkel sem szimpatizálsz, meg olyan is, hogy többel is. Vagy lehet az is, hogy csak részben tetszenek, de egyik sem minden szempontból. Ezt nem úgy kéne felfogni, mint valami kalandfilmet, hogy van a jó meg a rossz és kész :D Ennél sokkal több árnyalat van, ahogy mondod.
2018. ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép ideáid vannak, valóban kívánatosabb lenne, ha így működhetnének a dolgok. A bökkenő csak az, hogy választást nyerni máshogy nem lehet.

Minden párt mellett profi kampányszakemberek állnak, és amit a közönség fék nélküli gyűlölködésnek lát, azt patikamérlegen porciózzák ki, hogy MÁR sok embert mozgósítson, de MÉG keveset tántorítson el.

Az utolsó párt, aki visszafogott eredménykampánnyal akart választást nyerni, a Fidesz volt 2002-ben. Naív gondolat volt, nem jött be, de azóta megtanulták a Ron Werber-i leckét.

2018. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4 Az a baj, hogy a Fidesz is pontosan ugyanazt csinálja, amit állításod szerint a másik oldal csinálna. A szomorú ebben az országban épp az, hogy nincs egy olyan párt sem, akire szívemből rábíznám az ország vezetését, mert mindenki lop csal hazudik és csak a saját érdekeit nézi. Ilyen szempontból végülis tökmindegy lett volna, hogy ki nyer, mert mind egy kutya.
2018. ápr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs is jelenleg szélsőjobbos párt a politikában. Fidesznek se kifejezetten jobboldali a politikája, ők általában csak kivárnak és amint kiderül, hogy a többség mit akar ők azt fogják képviselni. Bevándorlási ügyben pl, jobboldali politikát folytat, no de ez se szélsőjobb, mert akkor simán tűzparancs lenne érvényben a határokon.
2018. ápr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!