Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem vagyok fideszes, de vajon...

Nem vagyok fideszes, de vajon tényleg a vesztünket választották meg tegnap?

Figyelt kérdés

Leszögezném: Most nem a migránsozásra, sorosozásra, brüsszelezésre vagyok kíváncsi.

Nem szeretem a fideszt, de én tudok hinni abban, hogy talán mégsem járunk olyan rosszul. Én vagyok naív?


2018. ápr. 9. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagy naiv, csak nem dőlsz be minden hülyeségnek, ami szembejön veled.
2018. ápr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Hát figyu, sokan félnek a változástól. Ezekről legalább tudjuk, hogy nem nagyon fognak változtatni semmit se rossz, se jó irányba. Én voltam olyan bátor, hogy nem rájuk szavaztam, de ahogy szokták mondani, egy fecske nem csinál nyarat (illetve ide most ~2,5 millió fecske is most kevés volt)
2018. ápr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerinted normális, hogy ügyes kkv tulajdonosként el tudsz nyerni néhány 10-100 milliós eu-s pályázatot, és örülsz, hogy mekkora üzletember vagy...


...mindeközben a fidesz közeli puncsolós cégek milliárdos pályázatokon nyernek ugyanabban a szektorban, amit az exim bank még megtold 900 millió kedvezményes kamatozású hitellel stb...

Ez nem egyenlő verseny. Itt be lesz darálva minden, kilóra vásárolják fel az országot legalizált bűntettekkel.


A fidesz célja, hogy rendszerbarát szervezetek uralják az egész gazdaságot. Felpumpálják a haverok cégeit, akik felvásárolják az elérhető erőforrásokat, stratégiai pontokat, vagy pl elbukott kkv-kat (akik semmilyen pályázaton nem nyertek, kimaradtak a fejlődésből, így már nem tudták kitermelni a megemelkedett minimálbéreket).

2018. ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!