Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vannak felháborodva a...

Miért vannak felháborodva a fideszesek a csalás szó hallatan?

Figyelt kérdés
Teljesen egyértelmű pedig, hogy csaltak. Nem akarnak ok bortonbe menni, de remélem hamarosan odajutnak.
2018. ápr. 10. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Ignorancia. Kenyér és cirkusz kell a népnek, és akkor befogja a száját.
2018. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Mer az igazság fáj
2018. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Én nem vagyok felháborodva,csak jót nevetek rajtatok és a szánalmas kis vergődéseiteken:). Bár inkább szomorú...Csalás,brühühü :D :D Majd küldök képeslapot a böriből :D :D
2018. ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Mert semmiféle csalás nem volt. Néhány helyen volt kavarodás, de ez nem befolyásolta érdemben a végeredményt.
2018. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Én se vagyok felháborodva hiszen nem csaltam azzal hogy a Fideszre szavaztam és minden egyes ismerősöm is.
2018. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
ki van felháborodva? mindenki tudta h a vesztesek csalást kiáltva fognak cirkuszolni.
2018. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Miért lennének felháborodva a fideszesek?

A csalás a megszokott lételemük: anélkül sehol sem lennének! ('98-tól 2002-ig fidesz-fan voltam)

2018. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert nekik természetes, hogy sörért,felesert,10ezres Böbe utalványt mennek szavazni 4evenkent:-)Náluk ez nem minősül csalásnak.Ahogy az sem, hogy egy házban 100ember él, hogyhogy nem ukránok akik aztán tolmácsot kérnek az urnához,mert magyarok van szavazati joguk csak olvasni, írni nem tudnak magyarul.:-)
2018. ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
És az ellenzék miért van felháborodva a csalás szó hallatán?
2018. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Minden válaztás után a vesztes fél csalást kiabált.

A szavazó bizottságokba minden párt delegálhatott egy-egy tagot. Ha az ellenzék még arra is képtelen volt, hogy annyi aktivistát összeszedjen ahány választási körzet volt, magukra vessenek. Ez is csak azt mutatja, hogy mekkora a támogatottságuk.

Ezzel együtt néhány kis település kivételével mindenütt volt mindenütt volt ellenzéki bizottsági tag, és/vagy EBESZ megfigyelő.

2018. ápr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!