Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért az...

Magyarországon miért az ellenzék kezében van az egész sajtó? Nem sérti ez a sajtószabadságot?

Figyelt kérdés
Bármelyik hírportálra megyek fel, csak a Fideszt szidják és az ellenzéket istenítik...

2018. ápr. 11. 18:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
7%
Igen, és közben váltig állítják, hogy minden a fidesz kezében van, és nincs szólásszabadság.
2018. ápr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%
Ez valóban így van.
2018. ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Lehet más országban élsz? Az internet meglehetősen kiegyensúlyozott, kb ugyan annyi fideszes hirportál van, mint ellenzéki.

A nyomtatott sajtónál egyértelmű a fidesz túlsúly, 1 napilap ellenzék kezében, a többi mind fidesz kezében, vagy független bulvár.

A TV-k közül két ellenzéki (bár egyik nekem kezd egyre kérdésesebb lenni) és egy kritikus hangot merni vállaló független (RTL). A többi mind a fidesz kezében van vagy nem foglalkozik politikával.

2018. ápr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Kulcsszó: hírportál. A netet nem lehet betiltani és kontrollálni (amúgy az Orbánt szektálisan imádi 888-ba nem botlottál bele vagy az origóba?). Ott jön is a savazás így rendesen némelyik túlzó, de sok nagyon igaz. Míg a legtöbb egyszerű emberhez meg a TV 2 jut el ahol bájolgó fejű műsorvezetők Orbánra való szavazásra buzdítanak. Baszhatja az ellenzék a netet, ha max az ország harmada figyeli csupán.
2018. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

LOL



(Egyébként tudom nehéz elhinni, de ha valaki netán független, az is a Fideszt fogja szidni, mégpedig jó okkal.)

2018. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

"A nyomtatott sajtónál egyértelmű a fidesz túlsúly, 1 napilap ellenzék kezében, a többi mind fidesz kezében, vagy független bulvár.

A TV-k közül két ellenzéki (bár egyik nekem kezd egyre kérdésesebb lenni) és egy kritikus hangot merni vállaló független (RTL). A többi mind a fidesz kezében van vagy nem foglalkozik politikával."


XD XD XD

És 2018-ban ki néz még tévét és olvas nyomtatott sajtót? Én az öregek otthonában látogattam meg nemrég a nagyszüleim, és ott láttam utoljára olyat, hogy valaki még tévézik. Értem, hogy 50-100 évvel ezelőtt még mindenki újságot vett meg a tévé előtt ült, de ma szerintem ez elhanyagolható része a társadalomnak.

2018. ápr. 11. 19:08
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ne dicsekedj azzal, hogy nem olvasol újságot. Fogalmazási stílusodon jól látszik, hogy nem ártana neked egy kis kultúra.
2018. ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

"Bármelyik hírportálra megyek fel"


Magyarul csak az ellenzéki hírportálokat látogatod és siránkozol hogy minden ellenzéki.


Autósport oldalakon sem írnak kertészkedésről, vagy a Playboyban sem öreg néniket fogsz látni. Vagy ennyi erővel felmehetsz a rosszlányokra és sirkánkozhatsz hogy minden nő k..va.


"XD XD XD

És 2018-ban ki néz még tévét és olvas nyomtatott sajtót?"


A felvetés jogos, a baj ott kezdődik, hogy az online sajtót te magad választod meg, nem teszik tálcán eléd, te lépsz fel az adott oldalra. Olyan mintha direkt lépnél bele a kutyaszarba, csak hogy elmondhasd szaros a talpad. ikszdé ikszdé ikszdé.

2018. ápr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

M1, TV2, Duna TV, Blikk, Bors, Ripost, Lokál, Magyar Idők, Magyar Hírlap, Kossuth Rádió, Echo TV, az összes megyei hírlap, 888, Origó, Pesti Srácok, Nemzeti Sport, Századvég, Karc FM, Kisalföld, Delmagyar


Az a fránya ellenzéki médiatúlsúly :(

2018. ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

"És 2018-ban ki néz még tévét és olvas nyomtatott sajtót?"


Sajnos a szavazópolgárok nagyobb része.

2018. ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!