Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire igaz az a pletyka,...

Mennyire igaz az a pletyka, hogy Gyurcsány Ferenc az utóbbi időben alkoholista lett?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Ut4qdJ7M90A&t=2s

https://www.youtube.com/watch?v=mTFBp9B2I8U

https://www.youtube.com/watch?v=tz_PhaVpnuI


Azért ijesztő, nem? "De legalább a legyek szeretnek!"


Szerintetek szeszkazán lett Fletó?


2018. ápr. 13. 23:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak öregszik ,ragaszkodik a hatalmához a pártjában és egyre kevesebb az ép elméje .Le kellene már mondania a fenébe mert a baloldal egyik legnagyobb kerékkötője.
2018. ápr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem kizárt hogy piál rendesen.

Kígyós nyelvbotlása, kiütütte a biztosítékot.

2018. ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
24%

Feri mindig produkált ilyeneket. 12 éve is, most is. Aki rá szavaz, az a prímszámokra és a kígyókra is rászavaz. Ami azt illeti, a szavazói ezen mosolyognak egyet, és kész. A Fidesz rászállt erre a két aranyköpésre, de szerintem Gyurcsányt pont nem így tudják lejáratni, csak növelik a tőle származtatott aranyköpéseket. Gyakorlatilag a Fidesznek, ha józan esze lenne, nem írnának róla semmit, mivel megszűnt a klasszikus jobboldal-baloldal-horizon, és kialakult az ellenzék-kormánypárt ellentét, és mivel Karácsony lemondott, Vona lemondott, az LMP inkompetens és most sem fogunk hallani róluk, Gyurcsány meg 2011 óta végérvényesen utálja a Fideszt (ugyebár eltakarították a parlamentből, azelőtt ő volt az, aki 2014-től Vona lett, gondolok a napirend előtti felszólalásokra, és vitákra Orbán Viktor miniszterelnök úrral), a Fidesz konkrétan propagálja őt. Így is ő a legnépszerűbb (nem legtámogatottabbat mondtam, hanem azt, hogy legnépszerűbb, legismertebb) ellenzéki politikus, azzal, hogy kígyók kígyóznak videókat és prímszámokat osztanak meg, csak növelik az ismertségét. Szerintem négy év múlva ha jó sok parlamenti felszólalása lesz, akkor ki fogja tudni építeni a saját táborát, számára csak az volt fontos, hogy bejusson a parlamentbe, és tudjon "zavarni". Fog is, elhihetitek. Sok-sok vitája lesz O.V.-ral. Négy év múlva lehet, hogy a jobboldal-baloldal ahogyan átalakult eddig kormány-ellenzékké, úgy ez tovább alakul Orbán-Gyurcsánnyá. Ezesetben megvan a politikus aki egy esernyő alá von mindenkit, szerintem O.V. legpotensebb és legveszélyesebb ellenfele ebben a pillanatban egyértelműen és megkérdőjelezhetetlenül Gyurcsány Ferenc.


https://www.youtube.com/watch?v=1fVIWQNlavI


Egyébként, bár ezt ma már nem fogja mondani, én úgy gondolom, Miniszerelnök úr is tisztában van ezzel. Ne felejtsük el, hogy mentelmi jogát elvéve 2/3-os Fidesz kormányzás alatt a főügyész ment neki Gyurcsánynak 2011-ben, munkakörből adódó hatalommal való visszaélés vádjával, és megúszta. Szépen el tudott mindennel számolni (akár tisztességes volt, akár nem, ez rendkívüli teljesítmény, nem tudtak vele mit kezdeni, pedig lincselni akartak). Szóval, simán elképzelhetőnek tartom (és ez hihetetlen, 12 éve ki gondolta volna, de még pár hete is), hogy benne van a pakliban egy harmadik Gyurcsány kormány, és ha egyszer megszavazzák (egyetlen egyszer), akkor még egy ciklusra maradni fog szerintem, mert akkor ő fog lincselni, keményen.

Gondolok itt egy brutális korrupció ellenes ügyészség felállítására, nagy befektetett erőforrásokkal, és ez a szavazóinak tetszeni fog, nem fog népszerűséget veszíteni. Sokmindent nem adnék, ha kaphatnék egy oldalas doksit, amiben címszavakban szerepel az elkövetkező 20 év magyar politikája, a szavazások eredménye.

2018. ápr. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

# 13 jól írtad. Néhány dolog ha bejön közülük, jaajj lesz sokunknak.

Tán még rosszabb lesz mint bármelyik előző diktátor...

2018. ápr. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!