Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az egész ország fideszes...

Ha az egész ország fideszes akkor mi volt tegnap az a sok ember a tüntetésen?

Figyelt kérdés
[link]
2018. ápr. 15. 09:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%
A nép rühelli a fideszt.
2018. ápr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
39%

8-as vagyok...igen. az 56-osok mit csináltak? kimentek kiabálni? na ugye, hogy nem...ne hasonlítsunk már össze egy szabadságharcot egy laza, visszafogott könyörgéshez...mert ez kb. az volt. kérik szépen a kormányt, hogy lécci írjátok már át a törvényt, mert ez így nem fair, hogy nektek kedvez...és a békemenethez se hasonlítsuk, mert választásról van szó...és oké, ne legyen ennyire optimista, a megvásárolt szavazatokat is felejtsük el...akkor is alsó hangon 1-1,5 millió stabil fideszes szavazó van.


ehhez képest sincs sehol az a nagyon jó esetben 100ezres tömeg, aki kivonult, és nem a fideszes szavazók ellen tüntettek, hanem a választások eredménye ellen...szóval a fideszes szavazóknak nem kell kimenniük az utcára, hogy megmutassák, mert a választáson megtették...

2018. ápr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%

számoljunk.. kb 8 millióan szavazhattak ennek a 70 %-a vett részt

eddig 5,6 millió . kb a fele szavazott a fideszre az 2,8 millió.

szóval bőven összejöhet 100-200 ezer ember egy ilyen tüntetésre.

2018. ápr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
31%

Tehát szerinted az teljesen rendben van, hogy 1,5 millió fideszes (megvásároltakat nem számolva, így írtad) akarata van ráerőltetve a másik, 6-6,5 millió választójoggal rendelkező emberre?


És hogy az igazadat bizonyíthasd, mindenféle degradáló jelzőkkel illeted az utcára vonult embereket, még a számukat is felkerekíted 100 ezerre ("jó esetben", már itt degradálod őket) és lefitymálod az egészet, mert 100.000<1.500.000?


És de, a Fideszesek kimentek az utcára, a Békemeneten. "Béke"-menet jobb név lenne, mert olyan dolog mögé álltak be, ami a gyűlöletre uszít, és olyan magasztos eszmékkel takaróztok, mint Magyarország védelme. De ez az eszme évtizedekig tönkreteszi az országot társadalmilag. Csak ezt nem fogjátok fel, mert migráns ne jöjjön be! Oszt' az a több mint 200 akiket beengedtek már az éven, velük mi van? A tavalyi 1300-al mi van? A letelepedési kötvényes 20.000-el mi van?


Kiment az utcára rengeteg ember tegnap. Mszp-s a jobbikos mellett volt, nem volt köztük botrány. Ha nem is változik semmi, ha a " könyörgésüket" le se sz@rja a kormány, remélem 4 év múlva egy közös Ellenzék lesz, amin belül több érdekcsoport van. Akkor lesz nyekk a Fidesznek.

2018. ápr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
29%
Csak egyszer látnék már valami konkrét példát, hogy ki az, aki negatív diszkriminációt szenved el a Fidesz-kormány által. 😂😂 Addig sajnos, csak nárcisztikus, agymosott, beszűkült tudatú hisztikitöréseknek tudom tekinteni az összes lózungot, amit nyomtok, tüntikézéssel vagy anélkül.
2018. ápr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ott a Soros lista, tessék, itt a link is róla, hogy megjelent:

[link]


Az a baj veletek, hogy nulla vitakultúrával rendelkeztek, a fidesz képviselőkkel az élen... Egyből mocskolódtok, személyeskedtek, mutogattok a másikra, nincs önkritika... Mint az óvodában.


Továbbra is felteszem a kérdést, hogy a XXI. században, 2018-ban, Európa közepén, rendben van, hogy a kormány listázza azokat, akik más véleménnyel vannak? Esetleg a kutatásaikat (mert basszus az adott körben ismert és nemzetközileg is elismert emberek nevei szerepelnek) tényleg Soros támogatja? Miért baj ez? Az nem baj, hogy Orbán Soros pénzén tanult?


Komolyan mondom, az egyszeri GyK Fideszes az öntönszúrás művésze, mert próbál vitatkozni, de nulla érvekkel...

2018. ápr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
49%

Ha az egész ország ellenzéki, akkor mi volt az a sok ember a békemeneten?


Ha már óvodásat játszunk... :-)

2018. ápr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
35%
Sok marha pesti nem tud mar mit kezdeni magaval. A videk fideszes, pest balos, kesz. Sok fiatalt meghulyitették az ilyen Kétphaszú kutyapárt félék.. Nevetseges, oda kene telepiteni az alja nepseget pestre, aztan lehet majd lesni. Itt a hatarnal meg letapostak a vetemenyest meg bementek a hazakba, azt se tudjak mi folyt itt!
2018. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
49%

Nem lehet fefogni, hogy aki nem szavazott, az nem nyílvánította ki a véleményét,magyarul azt mondta, hogy majd nélküle eldöntik. Ha a szavazók fele azt mondta, hogy Fidesz hát akkor Fidesz. Meg amúgy is, miért nem a választás előtt tüntettek az ellenzékiek, hogy rossz a választási törvény? Most már nincsnagyon értelme kimenni "100 ezer" embernek és békésen elküldeni a francba a Fideszt! Miért nem gyűjtöttek aláírást az ellenzéki pártok vagy az ellenzéki szavazók(lehetőleg a szavazás előtt)? Most már lezajlott a választás.

Van itt pár cikk: [link]


[link]


Emberek!Tájékozódjatok aztán nyilvánítsatok véleményt!

2018. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

17-es, azért azt ne feledjük, hogy aki nem ért feltétlenül egyet veletek, az mind fideszes...:D a vitakultúra hiánya szerintem nem pártálláshoz köthető.


én a tényeket leírtam a 8-as és a 13-as válaszomban is. és el vagyok könyvelve fideszt támogatónak meg békemenetre járónak :D


pedig én csak vettem a fáradtságot, és részletesen leírtam, miért hülyeség a kérdés, meg a mögötte lévő gondolkodásmód.


viszontválaszt mégsem kaptam...akkor hol a vita?


a békemenetet azért ne vegyük bele, mert az az egész egy illúzió, egy fals adat.

összehasonlítani csak azonos összetételű dolgokat lehet eredményesen.


van egy kormányellenes tüntetés, ahova kimegy 100ezer ember állítólag. ne általásnosítsunk, senki nem tudja, hogy ebből hány ember az, akinek tényszerű véleménye van és hány az, aki csak azért lézeng ott, mert máshol hallotta, hogy minden rossz.


aztán van egy kormányt támogató szimpátiatüntetés, mert így hívják magukat, ahova meg az ország minden pontjáról szervezetten szállítják az embereket, sokaknak a munkájuknál fogva még kötelező is a részvétel, na meg még a lengyel vendégeket is hívják.


ez a két tábor összetétele nagyjából.

ebből szeretnéd levonni azt, hogy kik vannak többen?

na ugye, hogy nem lehet...ezért nem kell a békemenetet említeni.


de mint ahogyan írtam, maximum a választási eredménnyel lehetne összehasonlítani, de látom ez se tetszik neked, hogy a másfélmillió az több, mint a százezer. jól látod, ez sem mutatja meg, hogy kik vannak többen...


nem kell pestre menni. majd ha minden elégedetlen a saját városában kivonul az utcára és napokig haza sem mennek, nem mennek dolgozni, mert a tiszta politika nekik fontosabb, na majd akkor lehetne esetleg következtetéseket levonni...

2018. ápr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!