Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell még "rugdosni " az...

Miért kell még "rugdosni " az ellenzéket a fidesznek?

Figyelt kérdés

Ellenzék már nincs, nyertek, övék minden, leválthatatlanok, de mégis megjelennek a Soros cikkek meg a Vona Audis cikkek. Vagy még érzik, hogy van mitől tartani?


Lassan készülni kellene a megszorítások tervezésére, sokba volt a Erzsébet- utalvány meg a plakát kampány, sok telefon és sms, meg a gáz jóváírás. Ha elköltik a pénzt még kampány után is akkor kevesebb marad az oligarcháknak is..


Én Jobbikos szavazóként gratuláltam a fideszes ismerőseimnek, kezet fogtam, és elismertem a porig alázást a röhögést, ők nyertek, miért nem fejezik be?


2018. ápr. 16. 21:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Az a 6 millió magyar ettől még ellenség, hisz Soros uszogatta őket, hogy elégedetlenkedjenek a szar egészségügy, meg a 47 ezer forintos nyugdíj miatt.
2018. ápr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%
ellenzék kezdte. folyamtosan hergelik az embereket kamu dolgokkal, amikre a bizonyíték 0.
2018. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%
Az lenne a normális, ha az élet menne tovább. De ha megnézed az ilyeneket, mint az egyes válaszoló is, láthatod, hogy a vergődés mindkét oldal részéről tovább folytatódik, és ez alapján úgy tűnik, el is fog ez húzódni.
2018. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Ha az országnak lenne egy tisztességes kormányfője aki nem a megosztást, hanem az összetartást preferálná, akkor nem kellene ilyen kérdéseket kiírni...
2018. ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
Ha a jelenlegi kormányfő nem az összetartást preferálná, akkor nem szavazhatnának a határon túli magyarok, sem az önként, sem az önhibájukon kívül más országban élők.
2018. ápr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
28%
Különleges jobbik szavazó vagy, mert gondolom te is látod, hogy a jobbikos szavazók és politikusok nem ilyenek, mint te. Kamu adatokkal jönnek, hogy nem is a fidesz nyert, hanem vona az egyetlen igaz miniszterelnök, tüntetnek és forradalmat akarnak. Itt nem a kormány az agresszor.
2018. ápr. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

6os, miért szerinted a fideszesek, és a fidesz kormány nem ezt csinálja?

Aki nem ért egyet az eredménnyel az már rögtön soros bérenc. Mindenért Soros a hibás, csak Viktor azt felejti el hogy anno ő is ennek az embernek a pénzéből tanult, tehát konkrétan, oda csinál, ahol régen enni kapott. Mi ez ha nem gerinctelenség?


És igen, beismerem rettenetesen elkeseredett vagyok, mert a következő 4 év alatt tönkreteszik még azt a picit is ami ebben az országban megmaradt.

2018. ápr. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%
Soros és az emberei ellen a harc folytatódik.
2018. ápr. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
44%
Miért, szerinted azért nyertek, mert jólelkűek? Azt teszik,ami egyéniségükből fakad. Mindig is azt tették.
2018. ápr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
#2: Na mesélj, milyen kamu dolgokkal hergel az ellenzék.
2018. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!