Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan aki nem ugyanarr...

Van itt olyan aki nem ugyanarra szavazott pártlistán és egyéniben?

Figyelt kérdés
Most nem a DK/MSZP szavazók érdekelnének, inkább a durvább változatok, mint pl. MSZP/Fidesz, MSZP/Jobbik, Jobbik/Fidesz, kutyapát/MSZP stb.

2018. ápr. 17. 07:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyeniben dk, partlistan jobbik. Itt nem volt a jobbiknak ertelmes jeloltje, a dk-s meg mindegy melyik part szineben indul, volt tobbszor polgarmester, jol is csinalta. Nyert is itt.
2018. ápr. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Listán Momentum, egyéniben Fidesz, mert inkább mint a DK-s f**z.
2018. ápr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Momentum/jobbik
2018. ápr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják mind megírni, de nagyon sok ilyen volt. Ez megállapítható a körzetek szavazási eredményéből.
2018. ápr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
Valószínűleg minden szavazó így tett. Mert egyéniben képviselőjelöltre szavazott, listán pártra. A kettő nem ugyanaz.
2018. ápr. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyéniben Jobbik, listán LMP.
2018. ápr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Van, és nagyon sokan voltak ilyenek szerintem. Én listán Momentum, egyéniben Jobbik.
2018. ápr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
" Valószínűleg minden szavazó így tett. " Ez azért nem így van. Hiszen minden -vagy majdnem minden- körzetben volt fideszes, jobbikos, lmps, vagy mszp-dks jelölt.
2018. ápr. 17. 10:22
 9/16 anonim ***** válasza:
22%

Listán: Munkáspárt

Egyéniben: Kunhalmi Ágnes (MSZP)


A körzeti Munkáspárt jelölt nem egy nagy szám, illetve mert a magyar politikusok közül Kunhalmi az egyik kedvencem.


Illetve mert nem különösebben érdekelt a dolog, ugyanis már csak ritkán járok vissza Magyarországra. Időben leléptem.


K. N.

2018. ápr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Listán MSZP-P egyénin Jobbik.


Ezért se értettem, hogy páran lehet fideszes agitátorok miért hergelnek azzal, hogy a jobbikosok vagy az mszpsek úgy sem szavaznak a másik pártjára. ne is legyen teljes összefogás.


Kellett volna, ha nincs jobbikos jelölt ahol az MSZ a második és nincs mszps ahol a jobbik második a kétharmad megakadályozása biztos a kormányváltás meg lehetséges lett volna.


Mi szavazók már elfogadnánk bármit, mert a bármi is jobb Viktorisztánnál.

2018. ápr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!