Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges lenne egy fasiszta...

Lehetséges lenne egy fasiszta diktatúrát létrehozni Magyarországon?

Figyelt kérdés
Érdekelne az egész hogy ha lehetne akkor, hogy és hogy lehetne fent tartani ezt.

2018. ápr. 21. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
nem lehetne
2018. ápr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
mivel egy 49%-os fidesz győzelem után is 5 km-es tüntetősor jött létre
2018. ápr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Sehogy. Jelenleg nincs akkora támogatottsága szerencsére a náci és fasiszta eszméknek.
2018. ápr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Molyember ***** válasza:
96%
Folyamatban.
2018. ápr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerintem sokkal jobb lenne egy nyílt fasiszta diktatúra mint egy áldemokrata párt. Személy szerint örültem volna ha a 2. világháborút a németek nyerik. De ez nem történt meg akkor most kell cselekedni. Amúgy ezt a tüntetést ki lehetne használni erre. Az emberek mérgesek mert a fidesz nyert. És lehetne szervezni egy hatalom átvételt. Igaz ez nem 1-2 hónap hanem évek kellenének de megérné szerintem.
2018. ápr. 21. 16:53
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Na megnézném mi történne veled, ha kemennél a tüntetőkhöz azzal, hogy fasiszta hatalomátvételt tervezel.
2018. ápr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Ne álmodozz kérdező. Ha a II. világháború nem úgy ér véget, ahogy ért, te nem léteznél. Magyarország se. Neked fogalmad sincs, miről beszélsz. Nem kívánom, hogy egyszer megtapasztald, nem élnéd túl.
2018. ápr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem faszizmus kell, hanem jóléti orbán.
2018. ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
1. Ha nem léteznék az én nem tapasztalnám és ha léteznék akkor meg jobb lenne nekem. Miért ne létezne Magyarország? Igaz nem a hatalmas Német faj volt Hitler elmélete szerint, de megtisztította volna az országot a cigányoktól. 2. És miért nem élném túl? 😂 Most komoly jönni fog az hogy jaj nácik gonoszak éljen a demokrácia?
2018. ápr. 21. 18:32
 10/14 A kérdező kommentje:
Meg nem csak a megtisztításról van szó hanem mind gazdaságilag mind politikailag egy sokkal erősebb és stabilabb Magyarország lenne.
2018. ápr. 21. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!