Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszi azt a fiatalság,...

Miért hiszi azt a fiatalság, hogy róluk szól minden?

Figyelt kérdés

Jönnek itt mindenféle követelőzésekkel, hogy ők jól akarnak élni és ilyesmi, de mégis mire? Dolgozni nem akar egyik sem, bezzeg a mi időnkben mi keményen dolgoztunk és nem volt lazsálás! Kijártunk a TSZ-erdőbe akácfákat ültetni és hajnalban kellett kelni és nem volt gumicsizma, de nem ám! Szenvedtünk mi is éppen eleget, de ők most nem akarnak!

Mit gondolnak, mi lesz így a jövő, ha nem akarnak dolgozni és csak lázonganak agytalanul a FIDESZ kormány ellen? Ennek így nemlesz jó vége fiatalok!



2018. ápr. 24. 12:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Bolond vagy te nem idős. Hogy a jó életbe ne dolgoznának a fiatalok? Éppen hogy ők termelik ki neked a nyugdíjadat, ha meg még nem vagy nyugdíjas akkor éppen ők fogják.
2018. ápr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

'és csak lázonganak agytalanul a FIDESZ kormány ellen'


Mert mit kéne tenniük? Leborulni, mint a muszlimoknak Mekka irányában? :)

2018. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

'Szenvedtünk mi is éppen eleget, de ők most nem akarnak!'


Miért, legyen sz*ar a másiknak is, ha neked az volt? :)

2018. ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
87%

És 56-ban is minek lázongtak, mi?

Egyébként azért hisszük, mert tényleg rólunk szól, mi még élünk jó 30-40-50, akár 60-70 évet is, azt pedig nem TSZ-erdőben akácfát ültetve akarjuk tölteni.

Rengeteget dolgozunk mi is, nem én vagyok az egyetlen a baráti körömben, aki felsőoktatás melett 40 órában dolgozik (plusz a túlórák és szabadúszóskodás).

2018. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Csak bennem vetődött fel, hogy trollkérdés?
2018. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Épphogy rólatok szól minden te f4sz! Miattad meg a hatszor tíz a huszonharmadikon havi nyugdíjad miatt viszik ciklikusan csődbe ezt az országot!
2018. ápr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

A kormány elleni lázongásokat (gondolom a tűntetésekre gondolsz) egyáltalán nem a munkakerülés motiválja, sokkal összetettebb az indoka. Kicsit kiszélesítenéd a látóköröd, akkor észrevennéd. Biztos van aki csak nem akar dolgozni, de én saját magamból és a környezetemből kiindulva úgy gondolom nagyon kevés ilyen fiatal van.

Én nem tüntetek, nincs rá kapacitásom, de jó néhány dologgal egyet értek, hogy változtatni kellene.

Szomorúan látom, hogy a legtöbb fiatalnak nincs jövőképe, nekem is elég hiányos.

21 éves vagyok, tanulok, egyetemen, mellette dolgozom, 2 év múlva végzek, a kezdő fizetésem több lesz, mint a minimálbér.

Látom, hogy 23 évesen fogok végezni, ha szerencsém van egyetem után egyből el tudok helyezkedni és talán lesz egy minimális félre tett pénzem, talán egy autóm is.

Komoly kapcsolatban élek, ha szerencsénk lesz nekünk így könnyebb lesz, hisz kettőnknek kell ház, autó (szerintem a mai világban ez nélkülözhetetlen).

Ha minden jól megy 23 évesen munkám lesz, egy albérletet ki tudunk, majd fizetni.

Annyi idősen szeretnénk már gyereket, DE sajnos nem lehet majd, nem tudnánk megfelelő életkörülményekét teremteni neki, éveket kell majd dolgoznunk, hogy egyáltalán komolyabban elgondolkozzunk rajta, hogy megtehetjük-e.

30 éves korom környéken lesz gyermekünk, egy gyermekünk, én nagy családot szerettem volna, de soha nem lehet, nem tudnánk megfelelően felnevelni őket, ez tragédia.

A most 40-50 és 60 éves korosztálynak 20-25 évesen már volt 1 vagy 2 gyermeke is (ahogy én látom). Nem tudom, ennyivel biztosabb volt az életük vagy csak gyermeket vállaltak, hátha lesz valami. Én gondolom túl? Nekem vannak nagy elvárásaim? Csak én nem akarok a "semmibe", a bizonytalanságba gyereket szülni?

2018. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem csak a húszévesekéééé a viláááág


egyébként azért mert minden korosztály azt hiszi, hogy minden róluk szól. Ugyanezt hiszik a középkorúak és a nyugdíjasok is.

2018. ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
"Kijartunk a TSZ-erdőbe akacfakat ültetni és hajnalban kellett kelni és nem volt gumicsizma, de nem ám!" Haj- haj, a régi "szép" idők!
2018. ápr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
"Szenvedtünk mi is éppen eleget, de ők most nem akarnak!" Naná, hogy nem, mivel nem hülyék és nem is mazochisták.
2018. ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!