Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balos kormányalakítások után...

Balos kormányalakítások után volt jobboldali kivándorlás?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 25. 18:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%

""Igen Budapesti vagyok"


Budapesti vagy utána meg azt írod, hogy kijössz külföldön a kinti fizetésedből. Nem áll össze a kép. "



Azért mert építem a kinti létet. Mert 220.000 alatti fizetésből nem lehet megélni. A magyar fizetésből is meglehet kinn élni. Szeptembertől valószínű többen kiköltözünk. Egész család. Nem érdekel a szépkártya, az Erzsébet utalvány, családi pótlék. Valamit dobjunk már a hülye népnek, rágódjon. Tisztességes munkáért tisztességes bért akarunk, nem alamizsnát, nem kártyákat. Ne nézzetek már madárnak. Elvégzek egy munkát és Ti mondjátok meg mire használjam a szép kártyát és hol. Erzsébet utalvánnyal is munkám után ti rendelkeztek, mikor mit és hol vegyek. Családi pótlékért is menjek a MÁK hoz kunyerálni. Majd munka után még ezzel foglalkozom. neszivassatok már.


Majd eltart benneteket a Török Kebabos a körúton. Mert ugye kitúrták a magyar helybéli kereskedőket, vendéglátósolat a közlelkeleti muzulmán vendéglátósok.



""Mit főzöl? Pizzát, tésztát."


Csirkemellfilé, rizs. Serpenyő, minimális olaj, csirke bele, félidőben egyszer forgatni. Lábas vízet forralni, utána rizs bele majd leszűrni ha kész. "


Barátom én gyakorlott főző vagyok, de ha Te ezt 5 perc alatt megcsinálod.. Fűszerek? Pác?, Elég egyhangú étel mindennapra... reggel, délbe, este... Ez csak 1x étkezés volt.



""Semmi 700.000 bevétel nincs"


220-as nettóval 587 ezer. Plusz Erzsébet utalvány meg egyebek.


Plusz ott a CSOK, ott az elengedett diákhitel, ott a plusz 1 millió lakáshitel elengedés a 3. gyerekre, 4 főre nyitott lakástakarék esetén az állam ad havi 24 ezer forintot amivel előtörleszted a lakáshiteled. Plusz ott van a munkáltató által adómentesen adható lakhatási támogatás. Stb, stb. "


A munkáért munkabér kell nem alamizsna, segély, támogatás. A 220 as nettót mond a postásnak, ápolónőnek, portásnak, biztonságiőrnek, aszfaltozó útépítőlek, boltoslánynak, kőműves segédmunkásnak, takarító nőnek, vasutipályamunkásnak, jegyellenőrnek, kukás, biztosítóberendezés szerelő, pályafenntartási technikus, most a MÁV állás hirdetéséből nem sorolom fel a hiány szakmákat ahol basztok megfizetni a bért. Azoknak hol a netto 220 ezer akiket Ti lenéztek, mert nem adtok nekik fizetést, mindenféle segéllyel, alamizsnával akarjátok kiszúrni a szemüket tisztességes bér helyett. "Az annyit is ér"


""Ja a Nemzeti Eszközkezelőre"


Mi a problémád vele? "

Te írtad van nemzeti építőipari vállalat. Erre írtam nincs. Ez egy kb. 50 fős lébecoló szervezet. A tevékenység láncolaton keresztül a lenézett kis munkásnál köt ki netto 107.000 ért.



""Szép kártyával élelmiszert boltban nem vásárolhat."


Mostmár Szép kártyája is van, nem csak a nettó fizetés + Erzsébet utalvány? Azt nem adtad hozzá fentebb. "


Azért írom szépkártyával nem lehet munkaközben vásárolni. Legfeljebb irodában. De Te zsíros állami állásban tengeted létedet. Szépkártyát biza nem mindenkinek adnak...



""Ezért lép le mindenki."


Csökken a kivándorlás 3 éve."



Biztos csökken a statisztikák szerint... Olyan ez mint a munkanélküliség.

Nincs munkanélküliség. Külföldön van, nem a migondunk, nem vállalta el a munkát 3 hónap után 107.000 ért lehózva a munkanélküli listáról. Nem volt együtt működő. NEM VOLT NER es... :-)

Dolgozz Te netto 107000 ért.


""Nincs középosztály."


A legtöbb bevezetett támogatás a középosztályt célozza: családi adókedvezmény, egyéb adókedvezmények, pl. nyugdíjmegtakarításnál, 1 millió lakáshitelből elengedés, diákhitel elengedése és kamatmentessége, stb."


Hagyjad már a lakás hitelt. Az elmult 30 évben a népet folyton átbasztátok a szocikkal a lakás hitellel. Egy csomó családot tönkre tettetek. Te se vagy családos, látszik a hozzá állásodból. Volna 3 gyereked, nem vernéd a nyálad. Azon gondolkoznál, mi a faszból fizetem a rezsit, stb.. Mitgondolsz a nők miért nem akarnak szülni??? Hát ezért. Nem akar nyomorogni, azon agyalni mi lesz holnap. Mi lesz ha kbasszák a cégtől. Hol van ma lét biztonság. Sehol. Nem sok olyan embert tudsz mutatni aki 1 cégnél eltölt 20-40 évet. A kirugások között miből él???? Irjál már róla, hol van ott a 700000 nettó... :-)


Nyugdíj megtakarítás, miből???? Vazze... Segélyekkel próbáltok enyhíteni az alacsonyan tartott fizetéseken...

2018. máj. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%

A többi hozzászólásomhoz meg hozzá se tudtok szagolni mit írtam.. Kevés hozzá a tudás... :-) Vagyis valami politológus, bölcsész, szociológus, esztéta, lehetsz... :-)

Épp olvasom a Lokál című szennylapban. Bubik nőjét a 18 éves lányával kirakják a lakásból.. A lány zöldséget tisztít.... Nettó 100.000 ért kb. Hol a nettó 220.000???? Irjál már hogy szerezzen lakást? Miből tartsa fenn családját. Hátha tudsz neki ötlatat adni. Ha meg válaszolod segítesz neki. És hova vállaljon gyereket??? A mama el lesz egy szobában... Eltartott lesz, rozoga a mama lába. De neki nem jár segély...

2018. máj. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem tök fölösleges regényt írnotok, meg egymással vitatkoznotok, mert úgysem fogjátok meggyőzni egymást."


Muszáj felhomályosítani. Agy halott. Sokat járt képzésre, és nincs valóság érzése. MÁTRIX ban van... :-)

Mikor rákérdezek érzékeny dologra az hülyeség, nem olvassa el. Lásd FIDESZ flotta... stb... válasz sincs rá.

Ha vita lenne tudna rá válaszolni, de ez propaganda a részéről. A vita és a propaganda között azért van különbség.

2018. máj. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
81%

Jól elvagy magadban a hajtogatod a hülyeségeidet, aminek semmi alapja. :)


Menj külföldre, az USA-ban is költöznek másik államba ha ott van a munka, ez ugyanaz. Persze szakképzetlenül külföldön se fogsz semmit keresni, örülsz majd ha lesz egy saját szobád. A jó szakmunkás meg itthon is milliót keres havi 50 ezer adót fizetve, ami a legalacsonayabb az egész EU-ban. Ja és növeled itthon a fizetést ha kevesebb a munkaerő.


Flottázgass, az ne zavarjon hogy van egy csomó flotta amibe be lehet lépni bárkinek. :D Persze hülyeség az egész mert VOIP-vel fillérekért lehet telefonálni. De még arra se találtál rá.

2018. máj. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%

"Jól elvagy magadban a hajtogatod a hülyeségeidet, aminek semmi alapja. :) "


Te is el vagy. Eltart a párt és öntöd a propagandát.


"Menj külföldre, az USA-ban is költöznek másik államba ha ott van a munka, ez ugyanaz. Persze szakképzetlenül külföldön se fogsz semmit keresni, örülsz majd ha lesz egy saját szobád. A jó szakmunkás meg itthon is milliót keres havi 50 ezer adót fizetve, ami a legalacsonayabb az egész EU-ban. Ja és növeled itthon a fizetést ha kevesebb a munkaerő. "


Neked van szakképasítésed? Mire? Fidelitas párt könyvre? Jól van hagyjuk már a kábítást. A jószakmunkás kiviszi Neked a levelet 1 misiért. Az ápoló nő bekötöz havi 1 millióért. Ne forgasd már a szót. Ja van néhány lehúzós egyéni vállalkozó, ránéz a munkára 250.000. Nagyon korrekt... Ez is Nektek köszönhető.


"Flottázgass, az ne zavarjon hogy van egy csomó flotta amibe be lehet lépni bárkinek. :D Persze hülyeség az egész mert VOIP-vel fillérekért lehet telefonálni. De még arra se találtál rá."


Kisbarátom, VOIP el próbálj ügyet intézni... Látszik még tanulnod kell... Nagyanyád ismeri a VOIP ot... :-)


Nem értem, miért is nem szeretnél több fizetést!!!!! Minden ember sok pénzt akar munka nélkül, mint Te (Véleményt akarsz a portálon formálni, trollkodsz. Ezért kapod a NERből a jó zsetont). Te nem akarsz magas fizetést nem is értem. Ezen csodálkozom. Ellenben megpróbálod a másikat meggyőzni arról, jó a kisfizetés..


Ugye milyen ellentmondásban élsz.


Ne nézzél már mindenkit baromnak..


Részemről, befejeztem. Ne etesd a Trollt....

2018. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

"Részemről, befejeztem."


Halleluja!

2018. máj. 6. 21:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!