Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz meddig tud még a...

A Fidesz meddig tud még a külföldi politikai nyomásnak ellenállni?

Figyelt kérdés
Egyre élesebb a helyzet Magyarország és az EU között, ezt a vak is láthatja. Én megrögzött baloldali vagyok, elszánt híve a demokráciának és egy olyan országban ahol ennyire burjánzik a korrupció, ott a választások tisztasága is erősen megkérdőjelezhető. Kérdés, hogy meddig tűri ezt még az EU? Ha a gyenge magyar ellenzék nem tudja vagy nem akarja leváltani a kormányt, akkor talán a külföldi behatásokban lehetne még bízni? Ukrajnában is beavatkoztak, mikor konfliktus alakult ki, nálunk is történhetne hasonló és akkor nyugatról kaphatnánk segítséget? Ez a kormány tuti nem fog kihúzni még 4 évet, ezt több külföldi elemző is így látja. Vajon be fog avatkozni majd az EU és felállítanak majd egy szakértői kormányt ide?

2018. máj. 4. 18:58
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
63%

Kedves 83%-os, Te állítottál valamit (nevezetesen azt, hogy tárgyi tévedéseim vannak), de Te ezt semmivel nem bizonyítottad. Én minden egyes dolognak utánanéztem azzal kapcsolatban, amiket leírtam.


És még én vagyok a vitaképtelen...

2018. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
9%
Attol, hogy nem vitazom az internet koraban vak emberekkel, akik aludtak torioran es nulla kozeleti ismerettel rendelkeznek, attol meg nem leszel sem okosabb, sem tenyszerubb. Azt erzem, hogy az igazadat keresed, nem az igazsagot, ami nem nyitott hozzaallas, igy -es ismeretanyagok hianyaban-nem erdemes vitatkoznom. A Napot nem erdekli, ha tszerinted nem letezik. Ugyanugy sut vagy nem sut tovabb-a tenyek ilyenek. Nyugodalmas jo ejszakat.
2018. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Az a piszok EU bele akar szólni a magyar belpolitikába!
2018. máj. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
22%

Ilyen ez- nincs ingyenebéd. De nem beleszolni akar, hanem kirugni viktort, illetve minket. Vitya elrakta az EU penzt-vastagon felhizlalta belole, meg az adonkbol magat, a csaladjat, a sleppjet, a NERT, Meszarost - nyilvan nem sz.hat oda, ahol eszik. Az EU es a NATO szerint is veszelyes, amit muvel, nekik nem kell veszelyforras, plusz a penzt nem nekik adtak szemelyes gyarapodasra ajandekba, mert jofiu.

Mi akkor a nem logikus abban, hogy nem kell az EU-nak (sem) Viktor, illetve az orszag?

2018. máj. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Nos, kedves 83%-os válaszoló:


A kedvedért itt vannak az általad áhított tények, amiket nem én tagadok, hanem te:


szavazók száma idén:

[link]


szavazók száma az EU-csatlakozásról:

[link]


a régi Alkotmány, amiben szó nincs arról, hogy csak a nép alkotmányozhat, ellenben benne van, hogy kétharmaddal lehet alkotmányt módosítani: [link]

különösen ajánlom a 24. paragrafus 3. bekezdését elolvasni


a jogállam fogalma:

A jogállam olyan állam, ahol a közhatalmat a nyilvános és írott jogszabályok tartalmának megfelelően, és a jogszabályokban meghatározott eljárások keretében, arra feljogosított szervezetek és személyek gyakorolják. A jogállamiság a legáltalánosabb értelemben a közhatalom jognak való alávetettségét jelenti.


A pártok kampányfinanszírozása:

[link]


Nos, ezek TÉNYEK :)))) Tagadod őket? Mert akkor mindaz, amivel sértegettél engem, az csak és kizárólag rád vonatkozik ;)

2018. máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!