Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt a választási csalást...

Azt a választási csalást miért nem hangoztatja az ellenzék, hogy a kúria több ezer szavazatot érvénytelenített jogtalanul?

Figyelt kérdés

2018. máj. 5. 19:06
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
37%
Nem, pedig ez az egyetlen dokumentált és bizonyított választási csalás. De annyi baj legyen, hadd sipítozzanak tovább, majd megunják, és hazamennek, ahogy a mesterük mondta.
2018. máj. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
34%

5-6.


Azt nem írja az érvénytelen szavazatoknál, hogy " érvénytelen a szavazat, ha nem a válaszborítékként mellékelt borítékban küldik vissza". Fölsorolja, hogy mikor érvénytelen, és a borítékkal kapcsolatban nem írt semmit.


Az se mellékes, hogy a Kúriától visszakérdeztek, hogy a külön félretett szavazatok érvényessége esetén lenne-e még egy mandátuma a Fidesz-KDNP-nek.


És az se mellékes, hogy személy szerint kik érdekeltek az egész ügyben; ugye.


És talán az sem lényegtelen, hogy az érvénytelenítés úgy volt jogtalan, hogy önkényesen bevezették a z érvénytelenítés alapját is. Visszaéltek a hatalmukkal; igaz?


Elviszik-e szárazon? Az nem jelentene jót.

2018. máj. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
33%

#12: Ja, hogy te amit a 888-on olvasol azt feltétel nélkül igaznak fogadod el, nemszóltam.

Csak a rend kedvéért: A szóban forgó szavazatokat a Nemzeti Választási Iroda nyilvánította érvénytelennek. Igen, ez az a szerv, aminek Patyi András az elnöke, aki kb. Orbán s.ggéből lóg ki. De biztos érdekelt volt benne, hogy eggyel kevesebb mandátumot kapjon a fidesz, hogyne.

Az ügy a fidesz fellebbezése miatt került a Kúriához, aki helybenhagyta az NVI ítéletét. De ennyi elsikált csalás után, ami a Fidesz javára történt, nyilván mindkét szerv az ellenzék szekerét tolják.

2018. máj. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
76%

Kedves kérdező,


Ha valaki keres 100.000 ft-ot, majd 10ezret elvesznek tőle, ha a másik keres 400.000 ft-ot és elvesznek 20ezret, attól még nincs rosazabb helyzetben az utóbbi. Tökmindegy, hogy 4000 szavazat lett érvénytelen a fityesznek, ha többtízezer szavazat lett az ellenzéktől elcsalva.

2018. máj. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
24%

13.

És én mit írtam a NVI ról. Semmit. Mindegy is, a lényeg már a Kúriánál volt.

Meg a többinél, amiről írtam. Amik bizonyíthatóak, ellentétben a többi emlegetett dologgal.

2018. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
50%
És nem olvasok 888-at, az Indexen volt legelőször, azután néztem utána, hogy mi lehet.
2018. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
64%
#15: A kérdésben szerepel hogy a Kúria érvénytelenítette a szavazatokat, ami ebben a formában nem igaz. Amúgy meg ha ekkora sérelem érte a Fideszt, és sérült a választás tisztasága, akkor lehetne új választásokat kiírni? Jaaa, azt már nem akartok, mi, csak okot kerestek az ellenzék és a Kúria mocskolására, értem.
2018. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
54%
Plusz ha egy fideszközeli szerv is kimondja hogy érvénytelenek azok a szavazatok, akinek semmi érdeke nincs abban hogy hátrányos helyzetbe hozza a Fideszt, akkor elképzelhetetlen, hogy tényleg érvénytelen így szavazni? Minden fórumon azt látom hogy a Fideszesek csak a Kúriát mocskolják ezügyben, pedig az NVI-nek is ez a véleménye.
2018. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
86%
Talán mert nem volt választási csalás, csak szabályosan jártak el.
2018. máj. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
12%
Na vajon miért nem hangoztatja? Egyébként én örülnék egy újra kiírt választásnak. A felpiszkált választás után lenne vagy 150-160 mandátuma a Fidesznek, az ellenzék olyan zakót kapna, hogy az utcára se mernének kimenni, nemhogy tüntetni. Semmit nem tanultak, se az elmúlt 20 évből, se a sorozatos 2/3-ból, se a Márki-Zay féle sztoriból, semmiből. Egy mandátumot se érdemelnek meg, egy libaólat se lehetne rájuk bízni.
2018. máj. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!