Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennyi afrikait és indiait még...

Ennyi afrikait és indiait még soha nem láttam Budapest utcáin, ténferegnek, láthatóan nem túristák csak unatkozó "védencek", Orbán "védencei". Így véd meg minket tőlük?

Figyelt kérdés

Hogy befogadja és eltartja dologtalanul hogy a városban ténferegjenek és nőket bámulnak? Most még csak bámulgatnak, később bandákba verődve erőszakolnak. Ugye ez ment az Origon.hu...


Orbán elhozta nekünk élőbe?


2018. máj. 6. 21:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

Ne kavard a szart!

Én Budapesten élek, a munkám miatt rengeteget jövök-megyek a városban és amit itt állítasz, az egyszerűen HAZUGSÁG!

2018. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
De jó lenne, ha téged raknáknak meg hátulról, szárazon...
2018. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
inkább alukálj tesó, addig is nem irkálsz ki ilyen provokáló, uszító kérdéseket.
2018. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Valószínűleg olyan környéken mozogsz, ahol jobban koncentrálódnak. Tipikusan afrikai negyed a Blaha és környéke, a nagykörút irodaházai tele vannak indiai informatikusokkal, a nyolcker odébb eső része arab, Kőbánya meg kínai-vietnámi.


A statisztikák szerint nincs jelentős változás a bevándorlók/menekültek számában, szóval nem tudom alátámasztani a megfigyelésedet.

2018. máj. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon para, ugye? Idáig egyszer volt dolgom feketékkel Budapesten, egy fiatal srác megkérdezte merre van az Instant, és én megmondtam neki, ő megköszönte, és mindenki ment a dolgára.


EZ FELHÁBORÍTÓ!!! KISZORÍTJÁK AZ ŐSLAKOSOKAT AZ INSTANTBÓL!!! EZ VESZÉLYES!! JUJJ!!

2018. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Na megjött a fizetett cinikus fideszhadsereg!


Ki kell tollni a seggetek az Audiból és végigmenni a városon, gyalog vagy BKV-val... majd láttok!!!

2018. máj. 6. 22:36
 7/17 anonim ***** válasza:
14%
Aki nem fehér az kutyatáp
2018. máj. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Aki nem ért veled egyet az csak fideszes lehet úgy látom... ezért undorító a politika, mert az ilyen segg hülye emberek mint te vannak többségben.
2018. máj. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha valóban ilyen szembeötlő változás lenne Budapesten, a 444.hu, vagy az Index, már alighanem "rajta lenne".
2018. máj. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Naponta megyek át a fél városon, BKV-val. Semmi ilyet nem vettem észre.


És hogy ne kelljen leírnod: Igen, tudom, mocsok Fideszes bábú vagyok, aki nem látja a fától az erdőt, és minden nap Orbánért imádkozik lefekvés előtt.

2018. máj. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!