Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a HUXITRÓL?...

Mi a véleményetek a HUXITRÓL? Mi várhato?

Figyelt kérdés
Az alábbi linket találtam: [link]

2018. máj. 7. 20:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Egyelőre nem várható HUXIT, kár ezen agyalni. Még a BREXIT vége sem látszik, majd ha az lezajlott, utána lehet levonni a tanulságokat.
2018. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
10%
Nagyon remélem, hogy minél előbb kilépünk.
2018. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem huxit lesz, hanem EUXIT, vagyis nem mi lépünk ki ez EU-ból, hanem az EU lép ki belőlünk!
2018. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
14%
Mivel nem fogadunk be menekülteket és az egész ország 98%-a xenofóbiás ezért el fognak minket az Európai unióból, jóval gyorsabb folyamat lesz mint az Angoloké, mivel egy demokratikus berendezkedésben nincs helye ilyen országnak, Magyarországnak még egy legitim kormánya sincs ami mindezt megakadályozná. Egy 2 éven belül meg fog mindez történni.
2018. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

Nem, huxit sem lesz.


Ahogyan nem hívják be az oroszokat, nem adják el az országot a letelepedési kötvényeseknek, nem lesz szingli adó stb. stb. stb.


Nincs jobb dolgod, mint marhaságokon rágódni?


Ahogy előbb már írták, még brexit sem volt, csak lesz.

2018. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én azt várom, hogy a "HUXIT", érdeklődés hiányában elmarad. Vagy legalábbis, ezt remélem.
2018. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%

Többször felvethették őseink azt, hogy mi lesz, ha meglépnek egy lépést és rosszul sül el.


1848: tudták, ha veszítenek, akkor nagy baj lesz, lett is baj, de 1867-ben ismét talpra állt az ország


1920: a magyarság legnagyobb tragédiáját élte meg,aminek következményeit még a jelenben is érzi az ország. Gazdaságát teljesen pofán vágta a "hadisarc" amit a legyőzőinek kellett fizetnie, a világválság, a rosszul sikerült revans (II. VH), az 56-s forradalom, a sok évnyi kommunizmus, a tényleges rendszerváltás elmaradása. De lassan elkezdett talpra állni az ország.


Nagy gazdasági csapás lenne a HUXIT, hatalmas csapás. Gazdaságunk hatalmas pofont kapna, de az élet megy tovább. Egy idő után ismét talpra áll majd az ország, és kiépíti azokat az intézményeit, gyárait, amely külső segítség nélkül is képes eltartani magát. Én ebben hiszek.

2018. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog kilépni Magyarország és így elsőre rossz ötletnek hangzik.
2018. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
5%
#8:"...de az élet megy tovább." Persze, az élet megy tovább, legfeljebb a lemaradásunk fog nőni a "Nyugattal", (vagy épp a csehekkel, szlovákokkal, lengyelekkel, stb.) szemben.
2018. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#6 1.Ez nem hinném , hogy marhaság..csak foglalkoztat a téma, az nem bűn

2. Ezért is van ez az oldal

3. Kíváncsi vagyok más embereknek a véleményére

2018. máj. 7. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!