Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Tordai Bence letegezte a kormányfőt?

Figyelt kérdés
Igaza van Bencének abban, hogy minden képviselőnek tegeznie kellene egymást?

2018. máj. 16. 07:01
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
34%
Nem oszt nem szoroz. Ha ez egyáltalán baj, akkor ez a legkisebb aj az ellenzékkel.
2018. máj. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 Andizsuzsi ***** válasza:
12%

"az alfélnyalóinak ilyen felháborodása"


Ha valaki, én aztán igazán nem vagyok Orbán semelyik felének a nyalója sem, de szerintem is bunkóság volt.

Tordai el van tévedve az "erős eszközök" tekintetében. Kíváncsi lennék rá, hogy pl a professzorait az egyetemen is letegezte-e, hiszen ők is ugyan olyan emberek.

2018. máj. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
31%
A magam részéről azt tartom szánalmasnak, hogy egyesek nem tudnak különbséget tenni a Parlament és egy romkocsma vagy netes fórum között.:-) Sokat persze nem lehet várni, sem az izzadó tenyérrel 15 perc hírnévre gyúró, sem az "anyuka" megszólítást sértőnek találó mikropárti képviselőtől, sem az őket bőszen védelmezőktől.:D
2018. máj. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
15%

Teljesen egyetértek azzal, hogy így akarja felhívni magára a figyelmet, így akar 15 perc hírnevet magának.

És egyetértek azzal, aki Ungár Péter nyilatkozatát (egyetértőleg) idézte.


Egyébként e pillanatiban fogalmam sincs, ki ez az Tordai Bence és milyen pártból való. Mindjárt utánanézek a gugliban, meg annak is, hogy saját pártja mit szólt hozzá.

2018. máj. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
27%
Ki az a Tordai Bence?
2018. máj. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
73%

#14

Szerintem nem kéne ennyire fenn hordanod az orrod :D


#12

Akkor feltételezem, még a családtagjaid is magázod, a háziállatokkal együtt :D

2018. máj. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
40%

A magázódás egyre inkább kikopik a köznyelvből. A 35 alattiak egymás közt gyakorlatilag nem magázódnak.

Az átlagemberek között húsz-huszonöt év múlva annyira avítt lesz a magázódás mint ma méltóságos urazás lenne.


Fogadjátok el.

2018. máj. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
33%
Engem például zavar ha magáznak engem. Persze aki ettől többnek tartja magát hogy elvárja a magázâst hát rajta. De egy megkeseredett, savanyú ember benyomását kelti.
2018. máj. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
37%
Nem fog kikopni a magázódás. Csak a suttyók hiszik azt hogy mindenki tegeződik. Komoly emberek magázódnak és ezzel megadják a tiszteletet a másiknak. Én is kikérem magamnak ha valaki ismeretlenül letegez, akér csak egy boltban is..nem őriztünk együtt libát. Ha meg ezen felháborodik akkor elkönyvelem neveletlen disznóólban felnevelkedett egyénnek akivel megszakítom a kommunikációt.
2018. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen mindegy, a parlamenti folyosókon úgy is tegeződnek a politikusok. Eléggé álszent, hogy akkor ezért ennyire meghurcolnak valakit.
2018. máj. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!