Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baja az ellenzéknek...

Mi a baja az ellenzéknek azzal, hogy Mészáros Lőrinc dollármilliárdos lett? Miért irigykednek? Tegyék ők is le a gázszerelő tanfolyamot!

Figyelt kérdés
2018. máj. 16. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Én nem irigylem, én csodálom a rengeteg eszéért(hiszen okosabb, mint Zuckerberg) és azért, hogy mindezt önerőből érte el, mindenféle segítség nélkül...a nép egyszerű fia ő, áldassék a neve is...
2018. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Mondjuk ő nem gázszerelésből, hanem vállalkozásiaból és tőzsdei árfolyamnyereségéből gazdagodott meg. Az vállalkozói lét csak az alaplökést adta meg. (A dollármilliárdos amúgy nem igaz, összadtak egy csomó cégértéket, amelyben nem 100%-os tulaj, hogy manipulálják az embereket.)
2018. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alain Delon ***** válasza:
41%
Korlátozott a létszám a gázszerelő-tanfolyamon, az a bajuk.
2018. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
senki sem irigykedik a szó rossz értelmében, én pl. kifejezetten büszke vagyok rá. Még több ilyen tehetséges és tisztességes, becsületes, erkölcsös, nyílt, őszinte, törvénytisztelő, adózó, jogkövető, igaz ember kellene!
2018. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jót derültem a kérdésen. Ha a jövőben arról kérdeznék Orbán Viktort, hogy Mészárosnak hogyan lehet ennyi pénze, milyen poén lenne ha azt mondaná nekik, hogy legyenek ők is gázszerelők és aztán irigykedjenek. Vagy, hogy lettek volna ők is jókor gázszerelők.
2018. máj. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem irígylem tőle, mert rossz vége lesz az egész embernek egy szép napon, és ezt egyetlen iskolázatlan buta bunkónak sem kivánhatom mint ember...
2018. máj. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!