Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki elmagyarázná, mi az a...

Valaki elmagyarázná, mi az a Stop Soros csomag?

Figyelt kérdés
A nagyszüleimnél ment a tévé, ott hallottam. Keresgéltem róla, nagyon érdemi infókat nem találtam. Ez mit jelent? Börtönbe raknak mindenkit, akinek egy kicsi köze van Soroshoz? Vagy kitiltják őt az országból? Vagy mégis mi akar ez lenni?
2018. máj. 24. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

[link]


Civil szervezetek fingatása.

2018. máj. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ezt hogy fogadhatják el? Ebbe más "hatalmak" nem avatkozhatnak bele? (Nem nagyon vagyok otthon az aktuálpolitikában)
2018. máj. 24. 13:04
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Csupán annyiról szól hogy azok a civil szervezetek amelyek segédkeznek az illegális határátlépesben 25% os különadóval súlytják a támogatásaikat.


Bár személy szerint egyszerűen hülyeségnek tartom, inkább a büntetőtörvénykönyvet kellene módosítani hogy az ilyesmit embercsempészetnek lehessen kezelni. Sokkal elrettentőbb lenne

2018. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem avatkozhat bele más. Ha beleavatkozna (akár csak szavak szintjén), akkor legközelebb azt hallanák a nagyszüleid a TV-ben hogy a csúnya gonosz liberális külföldiek meg akarják mondani a magyaroknak hogy hogy éljenek, és ez felháborító.
2018. máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Önmagában ezzel a törvény csomaggal nincsen gond, sőt! Az mi visszataszító és felháborító benne, a propaganda. Hazugságokkal, ferdítésekkel akarnak érvényt szerezni a néptől, mivel nehezebb feladat lenne (részben az elvakult ellenzéki sajtó miatt) észérvekkel alátámasztani a csomag szükségességét.
2018. máj. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

#5

Milyen hazugságokra, ferdítésekre gondolsz?

2018. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 tgt ***** válasza:
51%
A civil szféra meggyengítése a cél. Azért, mert a civil szervezetek egyfajta kontrollt gyakorolhatnak a kormány munkájára. Ezt Orbán nem bírja elviselni.
2018. máj. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 tgt ***** válasza:
42%
A civil szervezetek közül leginkább a jogvédő szervezetek zavarják Orbánt, első körben azokat akarja tönkretenni. Utána következik a többi.
2018. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14%
Megállítani Soros Györgyöt, a sátán földi helytartóját. Ez a cél.
2018. máj. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
2018. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!