Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy tudnék minél hamarabb...

Hogy tudnék minél hamarabb belépni a Fideszbe és ott pozíciót betölteni?

Figyelt kérdés

Végzős egyetemista vagyok, nincs valami pozitív jövőképem Magyarországon, és tudom, hogy ha így folytatódik, legalább 15-20 évig nem lesz kormány(rendszer)váltás, tehát maradna ez a posztkommunista álkeresztény féldiktatúra.

Az lenne a tervem, hogy a Fideszbe belépve jó pártkatonát megjátszva belülről bomlasztanék, széthúzást generálnék, majd a végső cél a pártszakadás lenne.

Hogyan kezdjek neki?



2018. máj. 28. 22:44
1 2
 11/15 isten halála válasza:
Fuss gyorsan és messzire
2018. máj. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Túl fiatal, így neked nem lehet KISZ/MSZMP tagságod. De ha a szüleidnek van (vagy ügynök volt valamelyik), akkor az már jó belépő lehet a fideszbe!
2018. máj. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem leszel majd ilyen fölényes, ha te is egy lámpavason végzed ;)
2018. máj. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a fidelitasban kezdj, az "fiatalbarát", sok bulikát rendeznek, jól szétcsapják magukat ami orgiába is fulladhat. Megszólalni nem kell tudni, mert ha megnézed még egy értelmes mondatot nem sikerült egyiküknek sem összekovácsolni. Mindezt közpénzből.

Ha innen kiöregedtél, és nem értél még el Dajcs Tamási szellemi magaslatokat, akkor lehet bedugnak polgármesternek valahova, ahol az alattvalóidat tudod fosztogatni...

2018. máj. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Esélytelen. Vagy kicsinálnának, vagy idomulnál, és ugyanakkora bélféreg lennél pár év alatt mint azok akik most ott vannak.
2018. máj. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!