Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az 1945 utáni elnyomottakat...

Az 1945 utáni elnyomottakat miért nem lehet úgy tekinteni mint az 1945 előtti elnyomottakat?

Figyelt kérdés
2018. máj. 31. 09:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

#8

Nem vagy az én emberem, csak most nem áll szándékomban leállni vitázni egy potenciális provokátorral, majd megteszik helyettem a többiek.

2018. máj. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Mindig sejtettem, hogy ITT jócskán vannak...hmmm-maradjunk annyiban, hogy furcsa emberek(jelen esetben a 9-es)akiket könnyű megtalálni hiszen úgy kell egy kérdést feltenni, hogy ráharapjanak a csalira.


Egyébként maga a kérdés egyszerű és az a válasz is.


Újra körülírom magát a kérdést hátha nemcsak furcsa emberek tudnak rá válaszolni...


Tehát mint köztudott 1945 előtt hazánkban az elnyomók elnyomták az elnyomottakat míg 1945 után megfordult a "serpenyő" és az addigi elnyomottak nyomták el az addigi elnyomókat. Namost az egyszerű ember ilyenkor felkiált, hogy hát akkor ez ugyanaz!


De nem...!


Miért nem?


Ui:robgros tudja a választ és bár a barikád másik oldalán áll nagyon okos ember mert azt is tudja, hogy miért kérdezem amit kérdezek.

2018. máj. 31. 10:19
 13/25 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, provokátorkám, nem adom meg neked a vita luxusát, érd be a többiekkel :)
2018. máj. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

"Mint mondtam, provokátorkám, nem adom meg neked a vita luxusát, érd be a többiekkel :)"


Sajnos a többiek nincsenek olyan szinten ahol már van értelme a harcnak DE annyiban mindenképpen félreértettél, hogy ebben a fenti kérdésben szó sincs semmiféle vitáról hiszen egyetlen válasz van és csak arra voltam kíváncsi, hogy le mered-e írni (hiszen tudni tudod) de ügyesen megpróbálsz visszakozni azzal, hogy mellékvágányra tereled a témát.


De mondtam, hogy emberedre találtál és pontot teszek a kérdésre azzal, hogy megadom a választ:


Az 1945 utáni hazánkban elnyomottakra azért nem lehet ugyanúgy tekinteni mint az 1945 előtti hazánkban elnyomottakra mert az 1945 utáni hazánkban elnyomottak BÜNTETÉSBŐL voltak elnyomva.


Visz.Lát-legközelebb.

2018. máj. 31. 10:34
 15/25 anonim ***** válasza:
Ha tudtad a választ a kérdésedre, akkor miért kérdezted meg? Volt értelme?
2018. máj. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nagyon hallgatsz, pedig ezelőtt még aktív voltál. Ez is bizonyítja, hogy csak provokálni akartál.
2018. máj. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Figyeltél volna az iskolában, akkor tudnád.
2018. máj. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ahogy számítottam rá, a provokátornak ennyi volt a megnyilvánulása, de hogy nem törölték még a kérdést...
2018. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Mert akkor már nem volt háború és jöttek a ruszkik!
2018. máj. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Tőlem aztán úgy tekinted őket, ahogy akarod.
2018. jún. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!