Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szeretnek szimpatizálni...

Miért szeretnek szimpatizálni az oroszokkal a magyarok?

Figyelt kérdés
Az oroszok még semmi jót nem adtak ennek az országnak. Csak szenvedést okoztak.
2018. jún. 1. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Én szerintem azért mert valamennyire a magyar állam szimpatizál az oroszokkal (meg persze amerikával is a hírek szerint)

És az oroszoknak ez jó ,mert kevés ilyen ország van a visegrádi 4-eken kívül.

(Paks 2-őt is oroszok építik és ha jól tudom egy orosz kereskedelmi cég Európai központját magyarországra tervezik)

2018. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

A magyar emberek sosem szimpatizáltak az oroszokkal. Max köptek rájuk.

Akiket te magyaroknak nézel, azokat inkább talpnyalóknak kellene nevezned.

2018. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

a MAGYAROK nem szimpatizálnak az oroszokkal, ne keverd orbán királyt a MAGYARokkal.


Ez kb olyan mint amikor EU parlamentben számon kérték orbánt miért építi le a demokráciát ő ott hebegett habogott, hazarepült és kiplakátolta hogy az "eu magyarországot támadja de én megvédtem" az EU számonkérte mért épít diktatúrát de annyira beképzelt hogy az országgal azonosítja saját magát.

2018. jún. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Similis simili gaudet.
2018. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Vannak ezek a típusú emberek, akiknek minden mindegy csak lázadhassanak a status quo ellen. Ha Magyarország a nyugati szövetségi rendszer része, akkor ők oroszbarátok, ha épp szovjet megszállás alatt van, akkor meg nyugatbarátok.
2018. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert édestestvéreink.
2018. jún. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig mi sose bántottuk őket! (Akkor is csak a Bajszos miatt!)
2018. jún. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A magyarokat kevered a fideszesekkel, helló!!!
2018. jún. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem feltétlenül a "magyarok" és az "oroszok" szimpatizálnak egymással, hanem az államfők. Lehet szimpatizálni Vlagyimir Putyin politikájával és elképzeléseivel (ahogyan a magyarok és az oroszok kis része) és lehet irtózni is tőle (ahogyan a magyarok és az oroszok nagy része is teszi). De nem érdemes egyetlen ember, illetve egy hozzá közeli szűk elit (khm) miatt szeretni vagy utálni egy adott népet, mert az annál mindig sokkal több, legyen akár magyar, orosz, német, bármi.

"Az oroszok még semmi jót nem adtak ennek az országnak." Mi sem nekik. És ahogy mi sem feltétlenül, így ők sem feltétlenül szimpatizálnak velünk. Ez politika, amely viszonylag nagyon kevés ember között zajlik.. Mi meg vagy el tudjuk fogadni, vagy nem, de nagy hatással nem tudunk lenni a történésekre, egyik oldalról sem.


Magyarország jelenlegi vezetésének most a keleti nyitás az érdeke, mert több potenciált látnak pl. az orosz, ill. eurázsiai térségben, mint mondjuk az EU-ban (ez nem jó megállapítás, de kb. ilyesmi, nagyon-nagyon leegyszerűsítve). Én sem gondolom úgy, hogy kelet felé kellene kacsintgatnunk, főleg nem a nyugati kapcsolataink rovására, de most egy ilyen korszak van. Hátha nem lesz túl hosszú.

2018. jún. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!