Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet hogy az orosz...

Hogy lehet hogy az orosz "facebook" (VK.com) kevésbé cenzúráz, mint a Facebook, a liberális, nyugatos, demokrata országok közösségi oldala?

Figyelt kérdés

A Facebook egyértelműen az amerikai demokrata párt szekerét tolja, ami az amerikai belpolitikát illeti, globális szinten pedig a nyílt társadalom és neoliberalizmus hazug eszméjét.


Sok balliberális hírportálon (444, index, stb.) azt lehet olvasni, hogy Oroszország mennyire élhetetlen ország, nincs szólásszabadság, stb.


Mégis az ő közösségi oldalukon szinte bármit le lehet írni, persze pl. a öngyilkosságra uszító kék bálnát és hasonlókat moderálják.


Viszont ezen a putyini diktatorikus, illiberális oldalon meg lehet osztani a legsötétebb gyurcsánypárti vagy momentumos propagandát, senki nem fogja letörölni.


Ellenben a Facebook sokszor még a magyar kormányhoz kötődő oldalakat is töröl (pl. 888, Bayer Zsolt oldala, stb.)

Még a liberális erők számára kellemetlen híreket is törlik (pl. migránsok által elkövetett bűncselekmények)


Ők annyira liberálisok, hogy csak az a jó, amit ők mondanak, az ő pártjaikat, médiájukat tolják.


2018. jún. 3. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Nagyjából ugyanazok vannak a felhasználási szerződésben. Ha gondolod, mutass rá a különbségre.


[link]

2018. jún. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Ezt én is megfigyeltem már. Írok mindenféle politikai oldalra egyedül a balliberális felületeken figyeltem meg cenzúrát pl a 444-en. Kulturáltan kommentelek, csúnya szavak nélkül csak más a véleményem és nem engedélyezik a kommentem.
2018. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Azért az sem elhanyagolható tény, hogy jóval több újságíró lett gyilkosság áldozata Oroszországban, mint a nagy liberális országokban.
2018. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vrynn ***** válasza:
Babcsenko kedveli ezt.
2018. jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
valóban, próbálja meg valaki elmondani az ellenvélleményét a 444.hu-n és rájön mi az a CENZÚRA, ennyi ezekről az álliberális **********-ről!
2018. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%

"Azért az sem elhanyagolható tény, hogy jóval több újságíró lett gyilkosság áldozata Oroszországban, mint a nagy liberális országokban."


Abban azért ne legyél olyan biztos, lehet a dolgokat balesetnek álcázni stb.

2018. jún. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!