Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány miért nem tartja...

A kormány miért nem tartja nyilvántartásban hazánkban a soros által pénzelt liberálisokat?

Figyelt kérdés
A veszélyes bűnözőket, rasszistákat, emberiség elleni bűnt elkövetőket számon tartják. Szerintem (és a kormány szerint is), a fizetett, szándékosan az országot tönkretenni kívánó Soros által fizetett liberálisok szintén a haza ellenségei! Nincs bajom a liberálisokkal, de amelyeket Soros pénzzel, azokkal igen. Miért nem tartják számon őket, és figyelik a tevékenységüket? A kormánynak feladata lenne ezeket számon tartani, figyelni, és ha kell, lekapcsolni őket. Nem sok emberről beszélünk, csak pár száz vagy pár ezerről, éppen ezért a nyilvántartásuk sem ütközne semmi nehézségbe!
2018. jún. 16. 19:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
*merek
2018. jún. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Tartja, ahogy az oktatásért tüntető tanárokat is, és minden állami alkalmazottat, aki rossz szót mond a kormányra, és a nem államiakat is, ha tudják. Ezért engedték előre a felcsúti KISZ titkárt a rendelőben is, mert ha ellentmond, akkor kikeresik hogy ki az, és hopp adóellenőrzés, eltűnik a nyugdíja a postán, stb.
2018. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nemtom, én teljesen ingyen, önszorgalomból vagyok liberális, világpolgár és minden más amit a nacionalisták nem szeretnek. Egy kanyit se kapok érte senkitől.
2018. jún. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!