Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a DK nyerte volna a választ...

Ha a DK nyerte volna a választást akkor hogy akarták volna megoldani a rezsieltörlést?

Figyelt kérdés
Gyurcsány hogy akarta volna megoldani a rezsit? Miből finanszírozták volna?

2018. jún. 22. 02:08
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

#19! Nem te írtad a #16os választ is?


csak mert ha igen bebizonyítottad ügyesen, hogy a #16os válaszban hazugságokat írtál. :-D


azért elég kínos ha valaki saját magát tudja lebuktatni

2018. jún. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Kérdező

Mert a fidesz képviseli leginkább azt az irányvonalat amit én magam is jónak látok az ország sempontjából.

Természetesen sok dologban vagy döntésükben nem értek velük egyet, másképpen gondolnám helyesnek, néha erősebben, néha kevésbé erősen kellene egyes dolgokat képviselniük - de alapvetően a kínálatból az ő tetteik és szándékaik esnek egybe leginkább azzal ami nekem tetszik.

A fidesz alatt mindig javult a biztonságérzetem, a családom megélhetése, a lehetőségeink és mindig jobban éreztem magam a bőrömben akár emberként, akár magyarként, akár európai polgárként.

Csináltak, csinálnak és bizonyára csinálni is fognak olyan dolgokat amik nem tetszenek, de ez sokkal kevesebb annál ami viszont szerintem helyes lépésük volt.

Amikor az eu csatlakozás volt, akkor pl. nem rtettem egyet a mindenáron való belépési szándékukkal, mert akkor, azzal a szerződéssel, azzal a ballib kormánnyal nem let volna szabad csatlakozni szerintem. Vagy nem értettem egyet sok központosítási törekvésükkel az elmúlt években. De ettől még tény marad, hogy ők kormányoztak, az idejükben mindig javult az ország helyzete, gazdasága, a ballibe alatt pedig éppen ellenkezőleg.

A jobbik nekem mindig is túl szélsőséges volt, a szélsőségesek pedig mindig veszélyesek, mindegy hogy szélsőséges környezetvédők vagy nacionalisták. De szükséges részei a politikának és a társadalomnak is, mert azoknak az embereknek és véleményüknek is teret kell adni, akik így érzik jónak.

A másik oldalon pedig mindenki lepaktált az mszmp jogutódjával, az mszp-vel, vagy magával gyurcsánnyal és pártjával, aki nem csak romba döntötte az országot, de hazugsággal nyerte meg a 2006-os választásokat és utána a saját népe ellen vezényelte a rendőröket, belelövetett a békés emberekbe, elárulta a saját népét.

Marad a kdnp, az meg számomra túlzottan a kereszténységhez kötött, a momentum pedig eleve azzal kezdte a pályafutását, hogy szembe ment az emberek szándékával, hazugsággal elérte, hogy felbomoljon az olimpiai pályázat mögött álló politikai egyetértés a pártok között és vissza kelljen vonni a pályázatot akkor, amikor minden idők legnagyobb esélye volt az ország előtt. Félre ne érts, nem azt mondom, hogy tényleg jó lett volna nekünk ha megrendezhetjük az olimpiát, az a baj, hogy a lehetőségét vették el annak, hogy a világ előtt értékes és kompetens pályázóként mutatkozhasson be az ország.

2018. jún. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
#32 és te mindig a Fideszre voksoltál? Nincs bajom velük szerintem is jobb mint az emútnyóccév
2018. jún. 23. 10:26
 34/36 anonim ***** válasza:

Nem.

Az első választáson, 1990-ben - akkor szavazhattam én is először - az szdsz-re szavaztam. Meg is bántam abban a pillanatban, amint összeálltak az mszp-vel kormányra 1994-ben. Tanultam belőle, azóta jobban figyelek a politikára és a politikusok tevékenységeire. Azóta a fideszre szavazok. Nem vagyok és nem is leszek a párt tagja. Ha nem értek egyet azzal amit tesznek vagy tenni akarnak azt is mindig megmondom, de sokszor akkor is megértem és elfogadom az okát vagy célját. Ha nem úgy fognak tevékenykedni ahogyan szerintem megfelelő és lesz olyan párt amelyik jobban csinálná, akkor arra szavaznék helyettük. Nem a párt híve vagyok, hanem azokkal a célokkal, dolgokkal értek egyet amiket csinálnak. Ha nem így fognak tenni akkor nem fogok rájuk szavazni. De remélem nem történik ez meg.

2018. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod Takács Zs5 így már értem!
2018. jún. 24. 05:06
 36/36 anonim ***** válasza:

#tegnap 22:58


Pontosan így gondolkodom Én is, egy párttal se szimpatizálok, csak felmérem mik a lehetőségek és ez alapján szavazok.

2018. jún. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!