Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, van tetoválásotok?

Fideszesek, van tetoválásotok?

Figyelt kérdés
Orbán Viktor nem szereti. Mi a véleményetek?
2018. júl. 1. 15:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Már be voltam jelentkezve a szalonba, de viktor véléményét hallva, lemondtam.
2018. júl. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Csodálkoztam volna, ha "szeretné" a tetoválást, akármilyen szempontból. Sőt, elgondolkodtató lenne, a hitelességét illetően. Ez a véleményem.

Nincs tetoválásom, elvi alapon. A Fidesztől függetlenül.


Na; a tetoválással kapcsolatos tudományos kutatásra még magán pénzt is áldoznék. Hogy aki önként, alapos meggondolás után tetováltatja magát, az milyen személyiségű ember. De nem semmi 2000-es mintával, hanem akár a teljes tetovált magyar népesség bevonásával. És hozzávenném az alapvető -talán érettségi szintű- biológiai ismeretek szintjének a személyiségjegyekkel való összefüggését is.

2018. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ez érdekes okfejtés. Szerinted van valamiféle közös defektusa azoknak akik tetováltatnak?
2018. júl. 1. 19:35
 14/19 anonim ***** válasza:
már lekapartam
2018. júl. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
37%

Nem gondolok semmi defektusra, vagy más hasonlóra. Van egy teóriám, ami kor-kórtünet lehet. Mint a facebook és a vele kapcsolatos dolgok.

Minden esetre, szerintem erős, befolyásolhatatlan jellemű embernek nincs szüksége ilyesmire. Mert amit ki akar fejezni, azt a dolgok lényegi-tartalmi jellemzői segítségével fejezi ki.

A tetoválás egy érdekes divatjelenség, az biztos. Szomorú, hogy különben értelmes emberek is behódolnak különböző indítékból, ahogy eddig láttam.

2018. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
34%
Én meg a sertéssé hízott, elmebeteg, tolvaj miniszterelnököket nem szeretem.
2018. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
62%

"Minden esetre, szerintem erős, befolyásolhatatlan jellemű embernek nincs szüksége ilyesmire. Mert amit ki akar fejezni, azt a dolgok lényegi-tartalmi jellemzői segítségével fejezi ki."


Erős, befolyásolhatatlan jellemű ember önállóan eldönti, mit hogyan akar kifejezni. Sem te, sem a divathullám, sem a miniszterelnök nem befolyásolja ebben.:-)

2018. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17.

Pont a hasonló vélemények miatt lenne érdemes egy kutatást indítani a témában.

Hogy kiderüljön, hogy a tetovált, magukat erős jelleműnek megítélő emberek tényleg azok-e. Hogy milyen hatások befolyásolták az önállónak tartott döntését, hogy tetováltassa magát.

2018. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
62%
Kit érdekel annak a mocskos disznónak a véleménye? Inkább fogyjon le, mert ha kihízza a golyóálló mellényt akkor nagyon hamar ki lesz lőve, és még a végén minden küzdelme ellenére megmenekül az ország.
2018. júl. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!