Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várható, hogy Józsefvárost...

Várható, hogy Józsefvárost megbűntetik majd?

Figyelt kérdés

Bocsánat a nyóckeres kérdésekért, csak engem most izgat az időközi választás kérdése és nincs rá egy kibeszélő fórum.


Kocsis Mátét khm szerintem rosszul fogja érinteni az eredmény.


2018. júl. 6. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%

Mivel Kocsis Máté már képviselő és éppen ezért kell új polgármestert választani, őt nem érintheti rosszul az eredmény. Max. nem fog örülni neki.

A találgatás nem segít rajtad, várd ki az estét amikorra eredmény lesz. Mit számítana ha egy fórumon bármennyien is megmondanák kire szavaztak? Csak tévedést hozhatna, hiszen nem azok döntenek egyedü hanem mindenki aki elmegy ma szavazni.

2018. júl. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szerintem a nyertes személye egyértelmű.


Érdekel engem a téma, ezért nyilván jól esik vele foglalkoznom, ezért most ez segít rajtam.

2018. júl. 6. 11:51
 3/12 anonim ***** válasza:
24%

Volt mát ebben az országban teljesen "egyértelmű" választás és nagy pofára esés követte.

Senki nem fogja tudni neked előre megmondania tutit, legfeljebb a saját reményeit mesélgeti.

Esetleg az ezotéria kategóriában keress valami jövőbelátót!

2018. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel április 8. előtt a kérdések nagy részének semmi értelme sem volt.

Sőt, a mindennapi beszélgetések nagy részének is, ha nem arról szól, hogy drágám, mi legyen az ebéd?

2018. júl. 6. 12:55
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

Azknak a kérdéseknek, hogy ez vagy az fog-e nyerni, tényleg nem volt értelme a választás napján.

Előtte viszont a kérdések arról szóltak, hogy ki melyiket szeretné ha nyerne, mit hoz fel esetleg érvként egyik vagy másik társulat mellett/ellen.

2018. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó, akkor itt az a kérdés, hogy várhatóan lesz-e revans.... ...0
2018. júl. 6. 13:59
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
Tegnap a híradóban egy fideszes szóvivőt beraktak sajtótájékoztatni egy hihetetlenül mocskos utca közepében, ahol a házakat csak valami varázslat tarthatta csak össze. Hát ha ez a legmegfelelőbb hely egy fideszesnek a nyóckerben nyilatkozni, akkor szerintem annak a kerületnek már tökmindegy hogy van-e revans vagy sem.
2018. júl. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon izgatja a józsefvárosiakat, hogy ki lesz a polgi.:)

Eddig 15% ment szavazni.

[link]

2018. júl. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok

Sára Botond lett Józsefváros polgármestere

2018. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem nagyon izgatta...


Rengeteg fejlesztés volt a kerületben, ez senkit se érdekel?

Aki szerint pedig mégse vagy ezek mutyisak, ott volt az ellenzék közös jelöltje.

Aki szerint a hajléktalanokat jobban kellene segíteni vagy fájlalja a kék pont bezárását, annak ott volt Győri Péter.

Aki szerint eddig jó irányba tartottunk, annak ott volt Sára Botond.



Azt érzem, csak egy tenyérnyi lokálpatrióta réteget érdekel a kerület sorsa.


Most ott volt az ellenzéki jelölt is.

Mi volt a gond a választással?


Jó, én örülök az eredménynek, viszont ezek szerint közömbös emberek halmaza vesz körül, és ennek a jó eredmény ellenére nem örülök.

2018. júl. 9. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!