Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jövőre valószínűleg csökkenni...

Jövőre valószínűleg csökkenni fognak a nettó fizetések, így fokozódni fog a kivándorlási hullám és mégsem közelítjük majd meg évek múlva Ausztria életszínvonalát?

Figyelt kérdés

A nettó fizetések csökkenéséről itt a cikk: [link]



Ti mit gondoltok erről?


Lehet, hogy mégsem közelítjük meg néhány év múlva Ausztria életszínvonalát?



2018. júl. 13. 20:15
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

#12, BAZ megye azért nem külföld :)



ez meg milyen jópofa! kösz!


[link]

2018. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

#8, logikus dolog az sok van, valóság meg csak egy.

A jövő évit épp nem látjuk, de még a holnapi lottószámokat sem.

Ha a magyarok is kegyeskednének intenzívebben felemelni a seggüket, és többen mennének ki dolgozni, akkor gyorsabb volna a felzárkózásunk is, írtam oda két számot.

2018. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
56%

#20

Te nem is tudtad, hogy üres az ország?

Te vagy itt, TakácsZs, én és még 3 normális, 6 abnormális és elgyakorizgatunk, míg kitart a kaja, utána már nem tudom mi lesz!

2018. júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
66%
Igen, mindenki kivándorol most már! Bezzeg qrcsány idejében, a bevándorlók közkedvelt célországa voltunk, úgy dübörgött a jólét!!!
2018. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
45%

"Már megint valami sorosista fos fakenews trollhuszár keveri itt a ménkőt...miért kell ilyennel riogatni az embereket és miért kell uszítani a birkákat a kormány ellen? MÁR MITŐL LENNE KEVESEBB A FIZETÉS?"


Már most 3% fölött van, Év végére a 3,5% se kizárt papíron. Nem papíron olyan 10-12%-nál van az infláció. Vagyis, amit mondjuk kapnak 10% fizetés emelést, kb azt jelenti, hogy kevesebb lett a fiú.

De elég ha a lakás árakat is megnézed. Az is egyfajta infláció, és ott nem 3%.

2018. júl. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
29%

"a korosztályom nagy része (25-30 évesek) már külföldön van"


Mer csírák.

2018. júl. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
3%

Erről ez a vèlemènyem:

azt kapjàtok amit főztetek.

Viktort akartàtok?

Jó ètvàgyat kívànok!

2018. júl. 14. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
42%

Én örülök is, hogy nem lesz itt nyugati életszínvonal.

Sokkal jobban szeretem a mai konzervatív-keresztény Magyarországot mint egy hanyatló nyugati multikulti államot.

2018. júl. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Koplárovics Béci ***** válasza:
17%
A cafeteria mióta "nettó bér"? Az egy plusz juttatás a nettó béren felül. Ilyen módon a cikket valószinűleg olyan inkompetens írta, aki nem tudja a különbséget sem. Nettó bér nem egyenlő bevétel.
2018. júl. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
62%

"Nem a nettó bér fog csökkenni, hanem a munkavállaló kézhez kapott bevétele."


Bírom ezt a kukacoskodást. Jól megmutattad, hogy milyen okos vagy, csak éppen kit érdekelsz? Egy kis intelligencia kell csak, hogy megértsd: A kézhez kapott bérre gondolt a kérdező, akármit írt oda.


*taps*

2018. júl. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!