Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az index pont hu egy drogos...

Az index pont hu egy drogos oldal?

Figyelt kérdés
Mindig a drogos hírességeket propagálják és állandóan ivóversenyeket mutatnak be mondvacsinált kult videokba..de fű is egy lényeges momentum a mindennapi posztjaik közt... Fuu ez kemény

2018. júl. 24. 23:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egy mondhatni liberális szemléletű hírportál, ami nyilván azt is jelenti, hogy szerkesztői liberálisan állnak a drogkérdéshez. Ettől függetlenül nem mondanám, hogy propagálnák a dolgot. Én legalábbis nem vettem észre, hogy így lenne.
2018. júl. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem tűnt fel hogy különösen sokat foglalkoznának ezzel. Ami feltűnő hogy biciklis dolgokkal foglalkoznak sokat.
2018. júl. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%

mivel drogos az ott dolgozó újságírók nagy része...múltkor fel voltak háborodva, hogy egy parlamenti képviselő nem adott nekik interjút :D

ja a riporter gyerek félig beállva egy agyonmosott pólóban próbált a parlament bejáratánál erőlködni.

aztán csodálkoztak, hogy a képviselő szóra se méltatta.

2018. júl. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Most ránéztem és címlapon:

Demi Lovato heroin‑túladagolással került kórházba

Ez azért aligha "propagálás".

2018. júl. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Kommunista oldal, tehát drogos is.
2018. júl. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
érdekes libcsik miért vannak a drogfogyasztás mellett?
2018. júl. 25. 09:20
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Nincsenek mellette, csak egyes könnyűdrogokat, mint pl a Cannabis, nem tiltanának. És végül is igazuk is van. A mariska kevésbé addiktív, mint az alkohol, és vannak jótékony hatásai is. Nem véletlenül nem tiltott egyes országokban.
2018. júl. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

#5 tévedés, az indexnek nincs köze a kormányhoz. Egyébkén a komcsik nagyon a drogok ellen vannak, nem szeretik a pálesz, és a vodka konkurenciáját.


#7 annyira kevésbé, hogy egyáltalán nem. A mariska csak érzelmi függőséget tud okozni (vágysz rá, mert jó érzés, mint a szexre, csokira, sütikre, stb.), az alkohol , mint a többi keménydrog függőséget is okoz, konkrétan rosszul leszel az elvonastól, kimutatható biológiai jelei vannak, akár halált is okozhat a megvonás, és súlyos betegségeket okoz.

2018. júl. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy weboldal nem tud drogozni.
2018. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17%

"A mariska kevésbé addiktív, mint az alkohol, és vannak jótékony hatásai is."

Ez hülyeség. Már egyetlen füves cigi is károsítja az idegrendszert. Jótékony hatása egyáltalán nincs, legfeljebb a haldoklók számára könnyítheti meg az utolsó napokat. Az alkohol ezzel szemben fertőtlenít, megfázásra nincs jobb gyógyszer, mint a pálinka.

Saját környezetemben megfigyeltem, hogy aki drogozik, annak másról sem szól az élete, mint a drogról, és anélkül nem képes jól érezni magát. Ugyanez nem mondható el az alkohollal élők többségéről.

2018. júl. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!