Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz még igazság Magyarországon?

Lesz még igazság Magyarországon?

Figyelt kérdés
Mármint igazságos területek az 1941 es terülerekre gondolok

2018. júl. 30. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos nem úgy néz ki.
2018. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a fidesz "kicsit" nagyobb probléma mint hogy mi volt 77 évvel ezelőtt.
2018. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%

Ja, végül is egy háború az "smafu" volt a fideszhez képest.

Te ugye nem vagy valami "értelmiségi"? Mondjuk most pár kérdéshez rittyentett válaszod igencsak ezt támasztja alá. :P (Csak mert ahány kérdésre rátekintettem csak úgy, ott díszeleg valami ökörség.)

2018. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Na milyen kérdéshez rittyentett válaszokról beszélsz?

2018. júl. 30. 22:42
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
többször is aláírtuk hogy nincs területi követelésünk a szomszédos országokkal. Legutóbb akkor amikor az únióhoz csatlakoztunk
2018. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem igen hisz a tortenelmi jog a mi partunkon van es tobbszor volt mar reszben megszalva Magyarorszag, es minden megszalo elobb utobb eltakarodik, ugyhogy nem az 1941-es hatarokra hanem az ezereves hatarokra kell gondolni.

Hogy ez mikor tortenik meg nem tudom, de nem ez a lenyeges hanem kitarani az igazsag mellet.Es resen lenni az alkalmakat megragadni hisz a romszik se gondoltak meg 1919-ben sem hogy akkora teruletet megszalhatnak...Amit meg alartunk pont ugy ervenyes ahogy ok is igertek es alairtak...adddig kell betartani amig kenytelen vagy aztan usd vagd nem apad.

2018. júl. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!