Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet az, hogy vannak...

Hogyan lehet az, hogy vannak olyan fidesz hívek akik nem ismerik el, hogy Mészáros Lőrinc vagyona Orbáné lenne?

Figyelt kérdés
2018. aug. 2. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Mert vannak buták. De te sem lehetsz külömb ha ezt nem vagy képes felfogni
2018. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%

Ez nem elismerés kérdése. Szavazásé sem. Még a végén 10 ember elismeri, hogy a lakásom nem az enyém, hanem a szomszédé, és mehetek az utcára.

A szóbeszéd mellett vannak-e konkrétumaid?

2018. aug. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%

Segítek kicsit, mert láthatólag nem megy a magyar nyelv.

Azért mondják egy vagyonról, hogy "Mészáros Lőrinc vagyona", mert az Mészáros Lőrincé és nem másé. Ha Orbán vagyona lenne, akkor Orbán vagyonának neveznék.

Csak mert neked nehéz megértened, hogy létezik olyan, hogy egy miniszterelnök nem milliárdos, mert a kedvenceid először lettek milliárdosok, majd benyaltad, hogy ők a szegények támogatói és védelmezői, attól még van ilyen.

2018. aug. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
#3 nagy segítő "elvtárs" segítek neked: [link]
2018. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4%

Őszinte legyek? .urvára nem érdekel Mészáros. Jut is, marad is. Ha én lennék ott, ugyanazt tenném. De szerintem te is.


Csak irigy vagy. Én nem vagyok irigy. Megélek, Mészáros meg hízzon ahogy akar.

2018. aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%

Hogyan lehet az, hogy bárki is azt állítja, hogy Mészáros vagyona Orbán Viktoré lenne, amikor erre semmiféle bizonyíték nincs?


Sokáig ugyanezt játszottátok el Simicskával, aztán pofára estetek, most találtatok másik gumicsontot. Uncsi.

2018. aug. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Van egy ember akinek a környezetében mindenki dús gazdag lett az elmúlt években. A család a barátok. Minden arannyá változik amihez nyúlnak. Emberünk fizetgeti a banki hitelét minden évben bemutatja a néhány százezer forintos megtakaritását. Marketing szempontból nagyon jó csak nem életszerű. És amikor valami nem életszerű az nálam a mese kategóriája. Mese mint hét törpe vagy hamupipőke. Szőke herceg te hiszel a mesékben?
2018. aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
6-7 évvel ezelőtt még ugyanezt a kérdést Sim(l)icskával tetted volna fel, és látod mi lett belőle...
2018. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tgt ***** válasza:
92%
Szerintem a legtöbb fideszes elismeri. Csak szerintük nincs ezzel gond.
2018. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!