Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy ukrán politikus azt...

Egy ukrán politikus azt üzente a fidesznek, hogy Magyarország is járhat úgy mint Ukrajna a krímmel. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Én azt gondolom, hogy abszurd felvetés az ukrán politikus részéről. Magyarország képes megvédeni magát, mert korszerű fegyvereink és harci gépeink vannak, de végeredményben senki sem fenyegeti ezt az országot. Az ukrán politikus nevetségessé tette magát.
2018. aug. 3. 18:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

"mert korszerű fegyvereink és harci gépeink vannak"


Nem akarom leszólni a saját országomat, de legyünk már reálisak. Vagy szerinted nekünk milyen modern a felszereltségünk? Miben merül ez ki? Ohh, és mennyiben?

2018. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Szánalmas, nálunk nincsenek történelmi orosz területek orosz többséggel.


Ha pedig nem vittek volna ilyen oroszellenes irányt, talán a krímiek sem akartak volna elszakadni.

2018. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Valójában a NATO tagságunk miatt vagyunk mi teljesen más helyzetben, nem a fegvereink miatt.
2018. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Mit akarnak még elcsatolni tőlünk, mit??
2018. aug. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Magyarország mely része tartozott történelmileg Oroszországhoz és él benne többségi orosz lakosság?
2018. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Magyarországon nincs olyan nagyobb terület, ami történelmileg más országot illet, és más nemzethez tartozók alkotnák a többséget.
2018. aug. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
"Magyarország képes megvédeni magát, mert korszerű fegyvereink és harci gépeink vannak" Lol... A szlovénok csont nélkül el tudnák foglalni az országot. Csak szólok. A Krím azért Oroszországé, mert 80% orosz nyert ott. Sokkal jogosabb a Krím annektálása, mint Trianon. Mondom ezt úgy, hogy utálom Putyint
2018. aug. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
83%

"Egy ukrán politikus azt üzente a fidesznek, hogy Magyarország is járhat úgy mint Ukrajna a krímmel. "


Vagy Ukrajna járhat úgy Kárpátaljával, mint a Krímmel.

2018. aug. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%
Első olvasatra én is hülyeségnek gondoltam, de Putyin nem százas, és el tudom képzelni hogy velünk "kóstolja be" a NATO-t! Szerintem az Ukrán politikus sokkal jobban ismeri mint mi, így könnyen lehet hogy nem beszél hülyeséget!
2018. aug. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%

Azt értem, hogy egy ukrán politikus nem ismeri a magyar történelmet, de hogy te sem?

MÁR jártunk úgy, mint Ukrajna a Krímmel.

Annyi különbséggel, hogy nem 80%-a volt a lakosságnak más nemzethez tartozó és 20% magyar azokon a területeken amiket elcsatoltak tőlünk, hanem pont fordítva.

Már nincs mit elcsatolni, nem maradt.

2018. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!