Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mi a véleményetek...

Fideszesek! Mi a véleményetek arról, hogy Bencsik Gábor is felszólalt a társadalmi nemek (közismertebb nevén gender) szak betiltása ellen?

Figyelt kérdés

[link]

Legyen gender szak vagy ne legyen?



2018. aug. 10. 19:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
35%
NYilván érdekeket sért, de az egyik legjobb lépésnek tartom. Amúgy ha megszületett a döntés, felesleges időt húzni, az érintettek nyilván ezer baromi jó érvet tudnak, hogy ott kapják a fizetésüket ezért a marhaságért, de erre nem vagyunk kíváncsiak.
2018. aug. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
45%
Igaza van
2018. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
30%

Ilyen világot akarsz ?


[link]

2018. aug. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 tgt ***** válasza:
63%
De az ugye megvan, hogy nem erről szól a gender szak?
2018. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
39%
Én azt sem tudtam, hogy létezik genderszak, ezért nem is fog hiányozni. De aki akar, az háborogjon!
2018. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
41%

Bencsik Gábor úriember akar lenni, de most nem az úriemberkedés ideje van. Főleg, hogy a libsikkel nem szabad úriemberkedni, mert kihasználják, és átvernek. A Fidesz egyszer már úriemberkedett döntő helyzetben, el is bukta. Többé nem szabad kockáztatni. Bencsik Gáboron nics felelősség, ő olyan véleményt fogalmaz meg, amilyet akar. A kormány döntése felelős. Rájuk fognak szavazni legközelebb, Bencsikre nem.

Személyes véleményem szerint államilag finanszírozott intézményben ne legyen gender szak, és a genderes végzettség ne legyen államilag elismert. Magánintézmény azt tanít, ami neki tetszik.

2018. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 tgt ***** válasza:
72%

„Olyan sokszínű iskolarendszert akarunk, amelyben az állampolgárok egyéni választására van bízva, hogy mit, hogyan és hol akarnak tanulni. Ebből következik, hogy az iskolarendszernek az állampolgárok igényeihez kell alkalmazkodnia, az államnak pedig az e szolgáltatáshoz szükséges keretfeltételeket kell biztosítania. Az oktatási intézmények irányítása a társadalom joga.”


Na, honnan van ez? Elárulom: a Fidesz 1989-es programjából. Ki hitte volna még akkor, hogy a Fidesz be fog tiltani egész szakot. És ezt úgy, hogy 24 órát ad az iskoláknak, hogy véleményezzék a tervezetet.

2018. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
41%
Nem vagyok fideszes de ez egy jó döntés volt. Aki nem tudja eldönteni, hogy fiú-e vagy lány azt még valahogy tudomásul veszem. De ez a sok liberális baromság hogy fogadjuk el ha ő éppen sárga kisautó nemű akar lenni nekem már sok. Ráadásul tudományos szinten kutatják és diplomamunkát is irnak belőle. Elég bölcsész dolgozik a mekiben nem kell utánpótlás.
2018. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
63%

# 6/8 "A Fidesz egyszer már úriemberkedett döntő helyzetben, el is bukta."


Ez mi volt?

2018. aug. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem jól írta.
2018. aug. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!