Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek/Jobbikosok/Jobbolda...

Fideszesek/Jobbikosok/Jobboldaliak/Konzervatívok stb! Az alábbi két csoport közül kiket fogadnátok be inkább?

Figyelt kérdés

(Ez nem provokáció, pusztán kíváncsi vagyok a válaszaitokra)


Tegyük fel, hogy Magyarországnak kötelezően be kell fogadni az alábbi két csoport közül valamelyiket:

- 5000 fő muszlimot. Akik bosnyák és albán származásúak. Kivétel nélkül fehér bőrűek és az elődjeik évszázadok óta Európában éltek és magukat is európaiaknak tartják. Nagy részük utálja a melegeket.

- 5000 fő keresztényt. Akik Fekete-Afrikából származnak (mindegyik néger). Sokan közülük még írni-olvasni sem tud és teljesen idegennek tartják Európát, némelyek közülük meg egyenesen gyűlöli a fehér embereket.


A két csoport közül melyiket fogadnátok inkább be Magyarországra?


Orbán a második csoport mellett döntene, és ti?



2018. aug. 14. 15:11
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
51%

A kérdésed olyan, mintha aközött lehetne csak választani, hogy azt teszed legálissá amikor pisztollyal rabolnak ki vagy azt, amikor késsel.

Márpedig értelmes ember egyiket sem akarja és mindkettőre nemet mnd, mert nem lehet egyiket sem legálissá tenni.

Nem fogadjuk el, hogy bárkit is kötelezően be kellene fogadni.

Viszont saját döntésünk, egyéni elbírálás alapján mindkét csoportból fogadhatunk be.

Ha mi úgy döntnk és nem más.

2018. aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
52%
Orbán pénzért bárkit beenged az országunkba!!!
2018. aug. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
40%

Egyiket sem, mert egyik sem jobb mint a másik.

Az egy dolog, hogy pl a kérdésben szereplő muszlimok európainak tartják magukat, de a vallásuk kapásból nem európai, ráadásnak tele van olyan elemmel, ami idegen az európai szemlélettől.

A kérdésben szereplő keresztények sem jobbak, mert azon felül, hogy primitívek, hiába keresztények, gyűlölik a fehéreket.

Szóval egyiket sem választanám, de mivel valaki mindenképpen ránk akarja erőltetni valamelyik csoportot, ezért ezt a valakit kéne jól pofán vágni.

2018. aug. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
40%

Teljesen mindegy, melyiket. Talán úgy lehetne a legértelmesebben eldönteni, hogy megkérdezzük a németeket, franciákat, hollandokat, osztrákokat , ők melyiknek örülnének jobban.


Ahogy megkapták a magyar papírókat, két hét múlva már úgyis valahol Nyugaton lennének.

2018. aug. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Hűha. Amikor feltettem a kérdést, sok mindenre számítottam, csak erre nem. Az eddigi 14 válaszból konkrétan 3 válaszolt a kérdésre. Egyedül Hakapeszi válaszolt csak normálisan (neki minden elismerésem) a többi válasz fele viszont csak undorító hazudozás, kérdés-szétbarmolás meg vandalizmus kategóriába tartozik inkább mintsem értelmes válasznak.

De nem gond, mert legalább így belátást kapok a fideszes lélek működésébe. Azaz sosem válaszolni egy konkrét kérdésre, hanem gyáva gerinctelen féreg módjára elmenekülni. A köntörfalazás mesterei. Sehonnani bitang emberek vagytok, akik csak menekülnek ha már kicsit elgondolkodni kellene, féltitek a kis magatok által a gyűlölet tégláiból és tudatlanság habarcsából felépített álvalóságotok biztonságát.

Nem is csoda, mert van is kitől tanuljatok:

https://www.youtube.com/watch?v=97I0RGiFiW0

https://www.youtube.com/watch?v=VBnH7FCdaA0

[link]

Na meg emlékszünk arra is, hogy mennyire rettegett a pártotok kiállni vitákra a kampányidőszakban is.


#13


„ a vallásuk kapásból nem európai, ráadásnak tele van olyan elemmel, ami idegen az európai szemlélettől.”


Úgy tűnik nektek tényleg csak egy szivacsdarab van az agyatok helyett. Miért a kereszténység szerinted európai? Mert tudtommal azt is Ázsiában találták ki, és onnan indult gyilkos világhódító hadjáratára az egész világba szétterjedve.

És ha már itt tartunk akkor nem ért tudni, hogy az iszlám férfias, bátorságra és becsületre nevelő ideológiája sokkal közelebb áll a mi eredeti vallásunkhoz (amit a minket gyűlölő katolikus egyház a „pogány” szitokszóval nevezett el) mint a gyönge langyos tutyi-mutyi életképtelen gyengéket kinevelő kereszténység, amely azt tanítja, hogy szolgáld csak a hatalmat tedd csak szét nekik a lábad, hisz ők „Isten helytartói”. A mi Eredeti Isteneink őrjöngenének ha látnák, hogy milyen vallásra cserléltük le őket, hajdanán egész Európa rettegett tőlünk, vagy Attila idejében kontinensek félték neveinket. De most csak egy gyáva szervilista szolganép lettünk, hála a ti hőn imádott kereszténységeteknek.


Továbbra is várok válaszokat.

2018. aug. 14. 20:27
 16/28 anonim ***** válasza:
44%
Egyiket sem. Szerintem is nektek kellene mennetek inkább. :)
2018. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
51%

Minek várod a válaszokat ha utána egyből a szokásos fideszezős meg zorbánozós dumával jössz?

Visszanéztem a válaszokat és éppen azoktól nem érkezett tisztességes felelet, akik éppen olyan fideszfóbiások, mint te.

Az pedig, hogy valaki leírja, hogy szerne provokáció vagy kamu a kérdésed - ráadásul utána te magad be is bizonyítod a szövegeddel - az joga az illetőnek.

2018. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
40%

# 14-es vagyok, miért is pontoztál le? Mert nem azt válaszoltam, amit te a fejedben helyes válaszként kigondoltál?


Megjegyzem, tetszik vagy sem, tényleg ez a helyzet: azokat kellene megkérdezni, akiknél ezek a migránsok végül kikötnének, nem mi kellene folyton beleugassunk migránsügyekbe, akiknél max napokat, heteket tötenek.


Köztudott tény:


- 2015-ben 150 ezer migráns vonult át Magyarországon regisztráció nélkül, ellenőrizetlenül. Egyetlen darab nem volt köztük, de még véletlenül sem, aki itt akart volna maradni, alig várták, hogy túljussanak rajtunk.


- a kormány által beengedett 2500 Orbán-migráns is rég kereket oldott, nagyon sokkat cikkezett róluk a sajtó, ma már Nyugaton vannak


- még a pénzért, letelepedési kötvényekkel, az országgyűlés felhatalmazása nélkül Magyarországra betelepített, több mint húszezer idegen állampolgár is csak kapunak használta Magyarországot az EU-ba, már rég nyugaton vannak.



Miért gondolod, hogy pont a te totál fiktív fantáziamigránsaid maradnának nálunk, amikor eddig mindenki továbbment innen Nyugatra, még a magyarokat is beleértve????

2018. aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
49%

Érdekes vagy kérdező. Elvileg nem provokálsz, de két olyan választási lehetőséget adsz, amivel mindenképpen rosszul járunk. Elgondolkodtam rajta, és egyik verzió sem kellemes. Aki meg pont ezért egyiket sem akarja, az meg csak és kizárólag fideszes. De te nem provokálsz.

Mi van ha simán konzervatív vagyok, párt nélkül? Ez olyan, mintha megkérdeznélek, hogy mit szeretnél? Náci vagy komcsi diktatúrát? Ha egyiket sem akarod akkor minősítelek én is.

A kereszténység kontra iszlám közt olyan kettős mércét alkalmazol, hogy ettől normális ember lefordul az asztal alá. A kereszténység átesett egy kis reformon, és azóta nem okádja magából a hullákat. Ez a köpnivaló iszlámodról nem mondható el. Agymosott idióták halmaza az egész. Az meg aztán nagyon férfias, ami még napjainkban is dívik, hogy robbantsd fel magad aztán majd csak lesz valami. Gratulálok újfent.

A mi eredeti isteneik akkor őrjöngenének igazán, ha egy ilyen igazán agymosottaknak való vallást vennénk át mint az iszlám. Azzal meg remélem vicceltél, hogy becsületre nevel, amikor nincs benne olyan, hogy "ne ölj", valamint a "megtévesztés"-takija- (értsd.: hazudozás) megengedett a hitetlenekkel szemben.

Még jobban átgondoltam a kérdésed, és ismét arra jutottam, hogy normális ember egyik lehetőséget sem választhatja.

2018. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
23%

"- 2015-ben 150 ezer migráns vonult át Magyarországon regisztráció nélkül, ellenőrizetlenül. Egyetlen darab nem volt köztük, de még véletlenül sem, aki itt akart volna maradni, alig várták, hogy túljussanak rajtunk."


Ezt a "tényt" vitatni tudom. Mint már írtam, interjúztam őket, meg utánajártam a témának.

2018. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!