Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz-pártiak! Nektek mi a...

Fidesz-pártiak! Nektek mi a véleményetek Mészáros Lőrincről?

Figyelt kérdés

2018. aug. 15. 15:03
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
LOL
2018. aug. 16. 07:11
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
kíváncsian várnám én is a fidesz szavazók válaszát! de úgy látszik nem nagyon akarnak megnyilvánulni ebben a kérdésben!
2018. aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 jegecske ***** válasza:
85%

más vállalkozó sem a lábát lógatja, és alig h megél, hacsak nem fidesz-közeli és úgy kap munkát, amiből az "adakozó" is jócskán részesül.

szóval ez a higagyú senki, valaki lett orbán mellett.

2018. aug. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Kár, hogy a Fideszesek ilyenkor néma kussban ülnek, és nem érdekli őket, ki a leggazdagabb itteni. Hát ez ilyen:D
2018. aug. 21. 08:00
 15/29 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok fideszes, már csak azért sem, mert semmit sem tesznek azért, hogy a frankcsapdásokat megmentsék a kilakoltatástól.

De.

Ma, itt kemény kapitalizmus van, aminek az a jellemzője, hogy a cégek zöme magántulajdonban van.

Most akkor: ki legyen milliárdos?


1 Az ellenzékiek közül valaki, vagy valakik? Kiben bíznál meg ov helyében?

2 A külföldi multiké legyenek a cégek? Ők a mi érdekeinket képviselik szerinted?

Az lehet, hogy a lölö buta, de ő "csak" tulaj, aki hű a hatalomhoz.

Az ügyvezetői lehetnek jól képzett szakemberek és valószínűleg azok is, mert ellenkező esetben összeomlanának a cégei.

Szóval, ki legyen a hűbéres?

Az, aki elárulja ov-t?

Aki le akarja váltani a fideszt?

Te hogyan döntenél ov helyében?

2018. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Előző!

Az "legyen" milliárdos, aki a piacon olyat tud nyújtani, amitől van bevétele, haszna.

Mondjuk a Kürti az világszintű technológiát talált ki, vagy a Bojár Gábor, aki szintén olyat hozott létre, amit a nemzetközi piac jól megfizetett.

És aki a vagyonából nem horvátországi focicsapatot vett, hanem olyan profitábilis vállalkozásba tette, mely egyszerre mentette meg a gázgyár csodálatos épületeit és hozott létre egy technológiai parkot, ahol nemzetközi cégek magasan képzett munkaerőt foglalkoztatnak (akik meg sok szja-t fizetnek).

2018. aug. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Szerintem meg egyértelmű, hogy nem OV szemszögéből szeretném nézni a dolgokat. Persze nincs politika korrupció nélkül, de ML egy tehetségtelen stróman oligarcha. Rgy hangya életét nem bíznám rá, nem hogy gyárak, vállalatok működését.
2018. aug. 24. 14:33
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
Én fideszes vagyok. Természetesen nekem sem tetszik az, hogy ennyire megszedte magát, de mutassatok egy olyan pártot, akiknek nincsenek meg a maguk milliárdosai. Persze tudom, hogy csak annyit fogtok mondani, hogy hülye fideszes meg ilyenek, és hogy máshol ilyen nincsen, vagy nem ekkora mértékben... De ő legalább csinál is valamit
2018. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Előző!

"De ő legalább csinál is valamit" - mit csinált?

2018. aug. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Nem szoktam zsigerből lehülyézni egy Fideszest sem, de tény, hogy egy pártban sincs ennyire elharapódzsva a helyzet, mint ott.

És ja, mit csinál? Mármint mit csinál, ami annyira kiemelkedő és utánozhatatlan?

2018. aug. 25. 00:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!