Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A menekült kvótát ellenzők...

A menekült kvótát ellenzők szerint (fidesz jobbik stb. ) annyira gyenge Magyarország hogy nem tudna 1500 embernek menedéket nyújtani mert beleroppanna?

Figyelt kérdés
Szegénységi bizonyítvány. Az EU még azt is fölajánlotta hogy fizet a menekültek után xy .pénzt.
2018. aug. 17. 22:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert arab meg fekete f__zt akar a libsi fenekébe, mert az olyan haladó meg európai. Javaslom aki idehozná és pátyolgatná ezeket a sáskákat, az takarodjon el afrikába meg a közel keletre, aztán majd csodálkozik, ha állatként kezelik.
2018. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Látom migrácslover-elvtárs, szét lettél oltva! :D

De hát ti állandóan szaladtok a pofonokért, ha így jó nektek.

2018. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetőleg, nem bíznak abban, hogy 1500- nál megállna a "számláló". És noha nem vagyok kormánypárti, én sem bízom ebben.
2018. aug. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 SubriJózsi ***** válasza:
0%

Hihetetlen mennyi embert butít a propaganda média :D és még fog is. Persze lehet hinni neki, aki csak annyival megelégszik hogy ide ne jöjjön egy "migráncs" sem.

Rengetegszer volt ez már téma !

Például kampányfogásnak remek volt a Fidesz részéről!

Most meg hogy egybe tartsa a támogatókat akik nem akarnak tovább látni mint ameddig a kormány szeretné.

Nem kell befogadni senkit ! Arról volt, és van mind idáig szó, hogy 1500 emberről kéne Magyarországnak dönteni, hogy menekült státuszt kapjanak, vagy sem. Történetesen ha megkapnák, állítom hogy nem maradnának sokáig. Ki az a barom migráncs aki maradna egy olyan országba ahol mindenki gyűlöli őket, mert sajnos ezt tette a Fidesz, embergyűlölőkké változtatott minket. Számtalan példa volt erre is. Arról meg is feledkeztetek minden, hogy a választások előtt bukott le a kormány hogy jóval több migráncsot fogadott be TITOKBA a mi adóforintukon üdülőkbe meg szerteszét rejtegetve az országba !!! Erre mondta lebukásuk után a Fidesz, "Illedelmesen kopogtató menekültek".

Szó sincs gyengeségről, pénzről stb. Fidesz tábort egybe tartani, ellenségképeket megtartani.

2018. aug. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#14: Azért azt nehezen tudom elkepzelni, hogy ennyi lenne. Mar úgy ertem, hogy jó, elbírálunk 1500 kérelmet. Megadjuk mondjuk, 1200- nak a menekült státust es holnap már Németorszagban vannak. Kétlem, hogy ennyivel beérné az EU, pedig meg csak Fidesz- szavazó sem vagyok.
2018. aug. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 SubriJózsi ***** válasza:
0%

De hát nem erről van szó, hogy az eu mivel érné be.

Értsd szó szerint amit írtam. Ez a Fidesz által létrehozott gumicsont amin Ti is rágódtok. Így nem azzal foglalkoztok pl. hogy miért nem ment el egy kormánypárti képviselő sem arra a rendkívüli ülésre, ami a kilakoltatásról szólt volna.

[link]

És sorolhatnám...

Amiről Ti beszéltek, az nem valós probléma az országnak, mert senki nem szeretne ide jönni.

A valós problémák azok amiket elhallgatnak a kormánymédiák.

2018. aug. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Tököm...meg mindig itt tartunk, hogy nincs is kvóta még csak elbírálni kell a kérelmeket.


Bíráljuk el! Hmmm. Nem jöhetnek! Kész, 5 másodperc volt.

2018. aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Tizenhatos teljesen lényegtelen hogy szeretnének e idejönni vagy sem (egyébként jönnének ide is sokan főleg afrikaiak), ha kvóta van, akkor iderakják ők, úgy hogy se ők se mi nem akarjuk.
2018. aug. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

ma 02:19


Persze, álprobléma mi, elvtárs? :D

2018. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 SubriJózsi ***** válasza:
Természetesen ! Azzal kell foglalkozni ami nincs :) Ami van, azt meg el kell sunnyogni. Amíg érintett nem leszel, vagy családtagod, szeretted, addig az fontosabb, nehogy Afrikából jöjjön ide valaki is. Mert az Orbán azt mondta ... :D Nevetséges ! A Soros és Ceu üggyel együtt. Na mind1, nem feledatom meggyőzni senkit. Ez a véleményem.
2018. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!