Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más országokban is vannak...

Más országokban is vannak olyan mocskolódó médiumok, mint a Pesti srácok, az Origo meg az EchoTv, vagy ez hungarikum lett?

Figyelt kérdés
2018. aug. 17. 23:46
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:

Erről beszélek: aki nem ért veled egyet, azt lemagyargyűlölőzöd. Én magyargyűlölőző-gyűlölő vagyok.:)

Egyébként nem a fekete autótól félnek az emberek, hanem az állásukat féltik. Közalkalmazott nem szólhat a fidesz ellen. Falun meg nem kap közmunkát, aki pofázik.

2018. aug. 20. 23:25
 42/56 A kérdező kommentje:
Ja, ami Alföldit illeti, hiába tiltotta ki a csöppet sem zsarnoki fideszes rémbanda sok helyről, még mindig van bőven, ahol rendezhet. Ha sikerül elüldözni az országból, akkor majd rendez külföldön. Ne féltsd :)
2018. aug. 20. 23:29
 43/56 anonim ***** válasza:
38%
Kutyának se kell külföldön
2018. aug. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:

"Az ötvenéves sztár szeptembertől ismét zsűritagként tér vissza az RTL Klubra a csatorna őszi nagy durranásában, a Szenzációs Négyes című produkcióban."


A Retek Klub nincs megfogva a tévénken, de Alföldi kedvéért megkeresem :) Anno az ő kedvéért néztem a Vészhelyzetet, mert ő volt Carter hangja. Akkor még nem tudtam, milyen jóképű, de olyan kedves hangja volt...

Egyébként felolvasóesteket is tart, de nem vagyok pesti.

2018. aug. 21. 23:54
 45/56 anonim ***** válasza:
38%
Mégis honnan tiltották ki Alföldit rendezőként? Az itteni nagy többséggel ellentétben én járok színházba, rendszeresen vannak műsoron általa rendezett darabok. Errefelé az abszolút jobboldali Nyugat-Dunántúlon is.😂 Az más kérdés, hogy hullámzó a színvonal. Az István, a király újraértelmezése anno pl. katasztrofálisan gyengusz volt.
2018. aug. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 tgt ***** válasza:
90%

Kitiltották Zalaegerszegről, Pécsről


[link]

2018. aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
4%
Az egész orszagból ki kéne tiltani.
2018. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
94%
Szennysajtó mindenütt van, de ízlésesebb kormányok nem vállalják fel őket, itt meg lassan ez az etalon...
2018. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 tgt ***** válasza:

Hiába vette meg Mészáros Lőrinc az összes megyei lapot, az olvasókat egyre kevésbé érdekli.

[link]

2018. aug. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:

Nem baj, majd eltartja őket az állam a mi pénzünkből.

Egyébként a HírTv eleste meg az ATV-nek tett jót: azóta nem tudom neten nézni a műsorait, annyira akadozik, gondolom, a megnőtt nézettség miatt.

2018. aug. 22. 23:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!