Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek meddig fog csökken...

Szerintetek meddig fog csökkenni Magyarország népessége?

Figyelt kérdés

2018. aug. 19. 15:58
1 2 3
 21/26 SubriJózsi ***** válasza:
73%

Szerintem igen is fogyatkozik erősen a Magyar!

90-es években a Balatonról szóló videók, képek önmagukért beszélnek. Tömeg hátán tömeg. Persze rengeteg külföldi volt köztük. És Magyar, mert akkoriban ritka aki ki tudott menni pl. nyaralni. Én Balatonon nőttem fel, ezért ez a példa. Most ahhoz képest fő szezonba is elég kevés ember van. 10 éve vállalkozóként boltokkal foglalkozom. Nem csak a munkaerőhiány látványos, hanem a vásárlóerő is. Nem kifejezetten a pénztelenséget venni észre ebből a nézetből, hanem a vásárló embertömeget ahogy csökkent.

Én ezt tapasztalom.

2018. aug. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 SubriJózsi ***** válasza:
73%
Még annyit, hogy a városunkban 3 iskolát zártak be mert nem volt elég diák, és összesűrítették nagyobb iskolákba. Óvodák és bölcsődék is jártak így ! És még sok településen is.
2018. aug. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
43%
Míg orbán be nem fedezi kövért aki onokákat kezd szülni....
2018. aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
28%
Amíg Ratkó Anna családpolitikáját be nem vezetik megint.
2018. aug. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Profiremu ***** válasza:
100%
Szerintem van esély arra, hogy a következő 1000 évre Magyarország népessége 0 fő lenne, Dél-Koreával és Japánnal együtt kihalna
2021. febr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
A fejldés útja egyértelműen a globalizáció irányába mutat. Várhatóan hamarabb tűnnek el az országhatárok és olvadnak egymásba a kulturák.
2021. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!