Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Élnézve a pártok stabilitását,...

Élnézve a pártok stabilitását, elképzelhető, hogy csak a Fidesz, és a DK tud életképes maradni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 20. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, elképzelhető.

A Jobbik a széthullás határán van, az LMP szintén, az MSZP-ről és a Momentumról már hónapok óta nem olvastam és hallottam semmit.

2018. aug. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán még a Momentum meg az MKKP (a maga módján). Valóban már évek óta egyre jobban megy tönkre majdnem az összes ellenzéki párt. Eddig a Jobbik erősödött, de ma már gyakorlatilag idő kérdése és teljesen szét fog esni. Amennyire stabil erős párt volt, most annyira kiszámíthatatlanok hogy az lesz a vége hogy ketté fog válni.

Mér a néppártosodás idején is sok ellentét volt házon belül Vona még úgy ahogy képes volt megtartani a párt erősségét, de mióta ő már visszavonult azóta nincs aki kordában tartja a pártot és előbb utóbb az lesz a vége hogy széthullik és kettő agy több nagyon gyenge párttá alakul, ami ismét csak a fidesz előnyére fog válni.

A többi pártot meg sem említem mert egytől egyig vicc az egész ami ebben az országban megy.


ha fideszt le akarják győzni akkor csak is úgy lehet ha összefognak, de nem pártoknak kellene hanem az embereknek, mindegyik párt legjobb embereit kellene beletenni egy teljesen új pártba ami csak a legjobbakból állna és az összes pártot megszüntetni ha mást nem csak ideiglenesen, és a legjobb emberekből álló párt már sokkal nagyobb eséllyel letudná gyűrni a fideszt mint az összes többi nagy párt. Persze ameddig egymás vérét szívják nem fog menni úgysem.

2018. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Orbán minden más pártot megvett kilóra, csak a DK-t nem tudta. Ilyen egyszerű az ok. A DK-n kívül az összes ellenzéki párt instabillá vált. Ez véletlen lenne? Kicsit valószínűtlen.
2018. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy életképes még nincs garancia, hogy bejutnak az Országgyűlésbe. Szerintem több ellenzéki úgy van vele, hogy ez a kettő közül kellene választani, akkor inkább otthon maradnak, mert egyik rosszabb, mint a másik.
2018. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!