Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Gyurcsány Ferenc...

Szerintetek Gyurcsány Ferenc népszerűsége nőni fog a fiataloknak köszönhetően?

Figyelt kérdés
Gyurcsány Ferenc legendás igazságbeszéde óta eltelt 12 év, azóta felnőtt egy generáció. Ezek a fiatalok már nem emlékeznek az akkori zavargásokra, csak annyit látnak, hogy van egy Orbán, aki egy nagyképű vidéki prolira emlékeztet, és van egy Gyurcsány, aki egy jó kiállású, humoros, karizmatikus politikus. Tüntetéseken is sokan fotózkodnak szívesen Gyurcsány úrral. Lehet, hogy 4 év múlva sokkal jobb eredményt fog elérni Gyurcsány úr Demokratikus Koalíciója?

2018. aug. 24. 22:04
1 2
 1/16 anonim válasza:
69%
18/L vagyok, most voltam idén első szavazó. És ahogy én látom, se Orbánra, se Gyurcsányra nem fogok szavazni a b***s életbe sem :)
2018. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
gyermekien aranyosak ezek a kérdések :)
2018. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
A folyamatos hazudozás és az öszödi lebukás miatt a fiatalok piszkosul lenézik és utálják Gyurcsányt. Meg lehet nézni a gyurcsányista megmozdulásokat, ahol elvakult nyugdíjasok ordibálnak jellemzően. Egy Fidesz gyűlésen sokkal kiegyensúlyozottabb tömeg. Ha nem változik semmi, a következő választáson vélhetően kiesik a DK, kihalnak a szavazói.
2018. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Ennél azért lényegesen jobb véleményem van a fiatalokról.
2018. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
22 vagyok most, tehát az őszödi beszédkor 10 éves voltam csak, de a szüleimtől meg a tévéből már akkor is megmaradt, hogy tüntetések, mindennek csak emelkedik az ára, egyre nehezebb a megélhetés, vizitdíj stb. A DK egy bukott párt, bukott politikusokkal, a szektás csapatukon kívül senki sem szavaz rájuk.
2018. aug. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
Én inkább fárasztóan ostobának találom ezeket a napi böszmefényező kérdéseket. Azt meg bicskanyitogatónak, ha valaki zavargásoknak nevezi a 2006-os rendőrterrort, és legendás igazságbeszédnek Gyurcsány lebukását. Azt kell gondoljam, a böszmeblog (aka nyugatifény) stábjában van egy megbízott, aki ezzel hergeli itt az embereket.
2018. aug. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

#6 nyilván ezek a kérdések nem véletlenül kerülnek napi szinten kiírásra.

a stílus egy és ugyan az minden kérdésben, szóval egy "megbízott" írja ki napi szinten.

hogy ezt társadalmi munkába, vagy pénzért csinálja, nem tudni.

2018. aug. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha legalizálni akara a mariskát, biztosan népszerű lesz
2018. aug. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nézd Gyurcsánynak leáldozott. '22 - ben már bőven 60 lesz. Most úgy áll, hogy be sem jutna a parlamentbe. Aligha fog hatalomra kerülni ebben az életben.
2018. aug. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Gyurcsány szavazóinak nagy része a 70+ korosztályból kerül ki, ők pedig kihalófélben vannak.
2018. aug. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!