Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik azok akik nem szoktak...

Kik azok akik nem szoktak szavazni mikor kormányváltás van?

Figyelt kérdés
2018. aug. 30. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen a kormánypártiak.
2018. aug. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Nagyjából azok, akik egyébként sem szavaznak.


Egyébként előre nem elhet biztosan tudni, hogy lesz-e kormányváltás (na jó, most pl elég lefutott volt a meccs, csak néhány agymosott idióta hihette, hogy a Fidesz 50% alá szorítható)

2018. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valahol hallottam olyat valakitől hogy "független fehér" az most mi ? Monarchista vagy a fehér emberekre értették ? (bocs ha kicsit rasszista kérdés)
2018. aug. 30. 18:57
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Honnan lehet előre tudni, hogy kormányváltás lesz?

Van egy réteg, aki soha nem megy semmire szavazni.

Ezek a közönyösök, a lusták, a primitívek, a buták, a szellemi fogyatékosok, a depressziósok(egy része), ... stb.

Normális ember igyekszik tenni valamit a jövője érdekében.

2018. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Azok a prolik, akik sose szavaznak. Az mondják: áh úgyis mindegy, egyik se jobb, ez is lop, az is lop, nem szavazok én egyikre se...
2018. aug. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

" Azok a prolik, akik sose szavaznak. Az mondják: áh úgyis mindegy, egyik se jobb, ez is lop, az is lop, nem szavazok én egyikre se..."


Lényegében igazuk van akkor meg miért nevezed prolinak őket?

2018. aug. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy épp, akik dolgoznak, betegek, pihennek, hétvégét inkább családdal töltik, másik városban tartózkodnak, leszrják a politikát...
2018. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor őket most hogy hívjuk ? Függetlenek, vagy lázadók vagy hogy ???? (mielőtt kiakadna valaki a lázadókon, az csak azért írtam mert nem jutott eszembe megnevezés)
2018. aug. 30. 20:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel itt sosem volt se rendszerváltás se kormányváltás, csak a bábokat cserélték a kirakatban, ezért nem értem a kérdést...
2018. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!