Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek sem volt még...

Szerintetek sem volt még ilyen rossz a helyzet Magyarországon 1990 óta?

Figyelt kérdés

Az egészségügy romokban, a mentősök, tűzoltók éhbérért dolgoznak, miközben nagyon rossz körülmények között.


Az oktatás színvonala folyamatosan zuhan, a fiatalok közül sokan külföldre készülnek a rossz bérek és a magas adók miatt.


Azt is észrevettem, hogy az utóbbi években az emberek nagyon gonoszak lettek egymással, szinte minden egyes fórumon megy ezerrel a k*va anyázás, a közhangulat borzalmas. Egyes fórumokon szinte lincshangulat van.



2018. szept. 1. 20:07
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Az első mondatban a 'miközben' szócska felesleges.
2018. szept. 1. 20:09
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Tényleg rendbe kéne már hozni ezt az országot.
2018. szept. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
A felsorolt dolgok mindig is szarok voltak. Az ami igazán változott az hogy a pénznek semmi értéke nincs. 15-20éve 1000 forintból bevásároltál két szatyor élelmiszert most meg ehhez már 10 ezer forint is alig elég
2018. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
70%
Egyetértek. Én is elgondolkodtam már ezen és valóban igazad van. Szörnyű hova haladunk, érdemes ezen elgondolkodnia mindenkinek
2018. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

#3

Most mondták a híradóban hogy drágul a hús és a tojás. Múltkor meg a zöldség drágulás volt. Úgy hogy ebben igazad van. Hihetetlen drágaság van..

2018. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%

"Az egészségügy romokban, a mentősök, tűzoltók éhbérért dolgoznak, miközben nagyon rossz körülmények között."


Ez mindig is így volt.


"Az oktatás színvonala folyamatosan zuhan"


Ez igaz.


"a fiatalok közül sokan külföldre készülnek a rossz bérek és a magas adók miatt."


Ez azért van, mert még soha nem volt ilyen egyszerű kimenni külföldre mint most. 2011-ben léptünk be a Schengeni-övezetbe, attól gyorsult fel a kivándolás. Plusz: ha több magyar él kinn, az még könnyebbé teszi további magyarok kiköltözését, ugyanis általában ismerősökhöz szoktak kimenni.


"Azt is észrevettem, hogy az utóbbi években az emberek nagyon gonoszak lettek egymással, szinte minden egyes fórumon megy ezerrel a k*va anyázás, a közhangulat borzalmas. Egyes fórumokon szinte lincshangulat van."


Szó sincs róla. Az emberek feldolgozták a választások eredményét, megunták a tüntetéseket, hazamentek és belátták, hogy Orbán 2030-ig minden bizonnyal marad.

2018. szept. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%

Soha nem volt még ilyen jó a helyzet.


Az egégszségügyi dolgozók soha nem kerestek még ilyen jól, 20%os béremelést kaptak most.


Az SZJA soha nem volt ilyen alacsony.


A frusztált ellenzékiek anyáznak, az igaz.


A csendes többség meg elégedetten mosolyog és örül :)

2018. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%
Bárcsak mindig olyan lett volna a helyzet ,mint most.Az első 10 év borzalmas volt,hatalmas életszínvonal eséssel,hatalmas munkanélküliséggel,kilátástalansággal,30% inflációval,gazdaságunk teljesítménye mindig zuhant.1,5 millió munkahely szűnt meg.Én átéltem,ma ahhoz képes aranykor van.Aki ezt nem ismeri el,az nem élt még akkor.
2018. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%
Én meg vagy 10x jobban élek, új autó, családi ház, évente 1 nyaralás és egy hosszúhétvége, pedig tisztességesen dolgozom mérnökként.....
2018. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
2018. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!