Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Schiffer Andrasnak van baratnoje?

Schiffer Andrasnak van baratnoje?

Figyelt kérdés
2018. szept. 7. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de biztos vagyok benne, hogy ha esetleg nincs itt próbálkozna
2018. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Nemtudom , egyáltalán miért érdekel mások magánélete?
2018. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csipázod tán a bongyorka garbókirályt?

Tutkóra foglalt a pasi.

2018. szept. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha nincs, akkor te bejelentkezel nála?


Félelmetes, amikor egy-egy közszereplőről, színészről, sportolóról és effélékről sokaknak az illető létező, vagy nem létező magánélete, családi élete, gyermekei, betegségei, ...stb. jut eszébe. Ahelyett, hogy a maguk életét élnék. Pont, mint a kereskedelmi adók csinált "sztárjai". Művészi teljesítmény semmi, vagy pocsék, hát valamivel ellensúlyozni kell, ugye? Miért jó mindig s..gében, életében túrni, soha nem fogom megérteni! Némelyek többet tudnak mások magánéletéről, mint maga az illető. ValóVilág az egész világ!


Sztem, ha van neki elérhetősége, (facebook, vagy egyéb),

próbáld tőle, magától megérdeklődni: tutira nem fog kiakadni. "Munkássága" alapján" nem az a szívbajos fajta!

Sőt, lehet, még válaszol is.

2018. szept. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem esküdnék meg rá, de mintha lett volna gyűrű az ujján, ahogy mutatták még régebben, hogy nyilatkozott valamiről.
2018. szept. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!