Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Fidesz után...

Szerintetek a Fidesz után milyen típusú párt fog kormányozni?

Figyelt kérdés
2018. szept. 8. 22:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

*10

Van olyan sejtésem, egy másik kérdésnél te vagy az, aki hajtóvadászatot hirdetne a politikusok ellen..

2019. aug. 16. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Igen, én voltam

A véleményemet továbbra is fenntartom

Momentán ott tartunk, hogy a kormányzás több kárt okoz, mint hasznot, akár diktatúráról, akár demokráciáról, akár autokráciáról stb. beszélünk

2019. aug. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12

Még mindig nem fogod fel, bizonyos szintű kormányzatra szükség van, máskülönben elfajulnának a dolgok.

Tisztára, mint a 60-as évek lázongó ifjúsága.

2019. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Stimm. A gond csak az, hogy ha hagyják a kormányt kontroll nélkül játszadozni, akkor szintén elfajulnak a dolgok. Mi most meredeken ebbe az irányba tartunk.

A hatvanas évek "lázongó ifjúsága" is tisztában volt ezzel, a rendszerváltás nem csak úgy brahiból történt. Mentségükre legyen mondva, akkor még nem tudták, hogy a vadkapitalizmus is ugyanúgy zsákutca, őszintén hitték, hogy majd itt is Ámeriká lesz, és bárkiből lehet Vól Sztrít farkasa.

Antall József is megmondta mellesleg: "tetszettek volna forradalmat csinálni!"

Utáltam őt is, mint a többi politikust, egy gerinctelen rongy alak volt, de ezt a dolgot nagyon is élesen látta.

2019. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14

Antallnak csak annyi hibát róhatok fel, jóval elnézőbb volt a régi rendszer embereivel és nem tett meg radikálisabb lépéseket. Mindezek ellenére tudom tisztelni azért, mert demokratikus berendezést akart teremteni. Na de a jövőbe ő sem láthatott bele.

2019. aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

a pártok itt nem kormányoznak, hanem elnyomnak...nagy különbség!

kis szerencsével a Fityisz az utolsó akit el kell viselnünk, előbb-utóbb őt is meg az utánajövőket is elsöpri a népharag


#2 maguk az emberek fogják kezdeni, a lakosság

ha azt látják hogy tüntikézéssel nem oldanak meg semmit, nyúlnak még keményebb eszközökhöz is


#13 lassan lassan de szembesülnek vele az emberek, hogy a hatvanas évek lázongó ifjúságának volt igaza

az értelmesebbje a más kárán tanul, a kevésbé értelmes a saját kárán

az abszolút menthetetlen ostoba meg a saját kárán se...

2021. jan. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!