Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország jobban teljesít?!

Magyarország jobban teljesít?!

Figyelt kérdés

Magyarországon kell a legtöbbet dolgozni egy Iphone-ért, és itt keresik a legkevesebb bért a szakácsok kivételével az EU-ban.


Itt a cikk egyébként: [link]


Ti mit gondoltok erről a siker- országról?



2018. szept. 10. 12:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%

Azt gondolom, hogy a szájába adsz másoknak olyasmiket amit soha nem is mondtak, de még csak nem is gondoltak.

Tanuld meg a leírt vagy kimondott szöveget értelmezni!

A Magyarország jobban teljesít nem azt jelenti, hogy itt most minden jó, itt van a Kánaán és neked már nem is kell erőlködnöd többet, mert a sült galamb fog magától a szádba röpülni.

Az ország jobban teljesít mint előtte és ezért jobb az élete az embereknek - mint előtte. Ennyit jelent.

De segítek, magyarázom, nyilván ha eddig nem volt érthető akkor szükséges. Ha te jobban keresel, akkor az azt jelenti, hogy most már annyi pénzt keresel, hogy zsebből vehetsz IPhone-t hetente? Nem. Annyit jelent, hogy többet keresel, mint előző hónapban vagy évben és valamennyivel többet tudsz vásárolni, mint akkor. Ez lehet egy mozijegy, de lehet egy IPhone is, mindkettőnél igaz, hogy jobban keresel.

2018. szept. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Persze, hogy jobban teljesít, nálunk mindenből több van, például adóból.
2018. szept. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
Kapásból a leghülyébb felmérés szerintem. Az én véleményem az, hogy nem egy olyan telefonnal kellene a mércét mérni, ami egy túlárazott vacak és olcsóbban tudsz venni olyan telefont, ami bőven használható lesz még 4 év múlva is (Sony Xperia Z1 Compactomat mindössze azért kellett lecserélném idén, mert már a mikrofon és a hangszóró vacakolt, szervízelni meg már nem szervízelték, de minden újabb alkalmazással, stb-vel még röhögve megbírkózott).
2018. szept. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

Inkább akkor ilyesmikkel kellet volna kiírnod a kérdést:

[link]


Ez jobban szemlélteti.

2018. szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az olcsóbb is drágább. Táblagépem 160 ezer ft lett volna ha Magyarországon veszem. Kimentem külföldre: Ugyanazt csak dupla annyi flash memóriával megvettem 80 ezer ft értékben a külföldi szakboltban és mellékesen nyaraltam is egyet.
2018. szept. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Az én véleményem az, hogy nem egy olyan telefonnal kellene a mércét mérni, "


Neked is sikerült megfogni a lényeget. Nem a telefon típusáról van szó, hanem arról, hogy egy adott termékért mennyit kell átlagosan dolgozni. Két kiló párizsi is lehetne ott az Iphone helyett.

2018. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
5: Ez meg a másik, amit elfelejtettem leírni. Külföldön sokszor sokkal olcsóbb, főleg már a telefon, tablet, stb (köszi Artisjus, Korda Gyuri és társai, stb). Emiatt is hülyeség iPhonehoz hasonlítani.
2018. szept. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Orbánklán JOBBAN teljesít!
2018. szept. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Az én véleményem az, hogy nem egy olyan telefonnal kellene a mércét mérni, "


Akkor mondom így hogy megértsd. Egy kiló kenyérért itthon fél órát dolgozol. Máshol meg 5 percet

2018. szept. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát pedig itt igenis a telefon típusa a lényeg, mert akkor nem azt írják ki. :D Nyugodtan bele lehet kötni, de a lényegében nem változtat mennyire hülyeség az ilyen összehasonlítások (mindenhol más árakon mozognak az adott termékek, nagyon sok minden más a különböző országokban, amiért kismillió helyen támadhatóak az ilyenek).
2018. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!