Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel jár ha az EU a 7-es...

Mivel jár ha az EU a 7-es cikkelyt alkalmazza dicső kormányunk ellen?

Figyelt kérdés
Gondolom azért nem kell rögtön hulló fideszes fejeket vizionálni, de pontosan mit is tartalmaz ez a cikkely?

2018. szept. 11. 16:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyesekben felmerült miért is szitokszó a liberális szerintem most megkapta a választ
2018. szept. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Koplárovics Béci ***** válasza:
77%

"Majd az EU kinevez egy szakértői kormányt"


El kell szomorítsalak: az EU-nak nincs kormánykinevező funkciója. Plusz ugye az lenne a demokrácia (az EU egyik alapelve!) megcsúfolása, ha az ország lakosságának megkérdezése nélkül döntenének egy ország kormányáról.


"Ez a kormáyn nem fogja ezt a 4 éves ciklust kihúzni az 1000%."


Végülis már 8-at kibírt. Nyugi, azt a 4-et sajnos simán fogja hozni. Ha marad az ún. ellenzéki felhozatal, akkor 40-et is. Mindenféle EU akármi ellenére is.


"pontosan mit is tartalmaz ez a cikkely?"


Kicsit odébb van még, de a legvége az, hogy megvonják a magyar képviselők szavazati jogát, és a pénzeket is. Ezzel persze elsősorban nem a kormányt sz**patják meg, hanem téged, meg engem, meg mindenkit. Hiszen az egész gazdaságunk arra a pénzre épül, már a csatlakozás előtt óta.

2018. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
95%
Lengyelország nem fog hazánk ellen szavazni. Ha esetleg az a helyzet állna elő, hogy mindkét ország ugyanakkor veszti el szavazati jogát, akkor hosszas vita és az EP egyhangú döntése (ilyen úgysem lesz) után felfüggeszthetik hazánk EU tagságát. Nyugi, nem fog bekövetkezni.
2018. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
71%
Ja, és rossz hírem van: ettől az egész cirkusztól könnyen lehet, hogy Orbán népszerűsége fog megerősödni.
2018. szept. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
95%
Korai az öröm, többlépcsős, hosszadalmas eljárás, kezdődik azzal, hogy az EU-s külügyminiszterek 4/5-e szükséges az elindításához, lesz majd közben egy EU-s választás is.
2018. szept. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

"Sok idióta sz@rházi örül ennek, hogy hú de kicsesztünk orbánnal"


Nekem kimondottan feldobta a napomat ahogy a királyi tévén néztem az EU parlamenti közvetítést ahogy csépelik Orbánt. Szerintem tanulságos és az biztos, hogy ez a kormány már nem fogja sokáig húzni. Ilyen végtelenül korrupt és mély közutálatnak örvendő kormánya egy EU-s tagországnak sincsen és nem is volt! Erre mi cseszünk rá hosszútávon, mert ha ez a kormány marad, az országot egyre csak gáncsolni fogják minden létező módon és területen, a forint még tovább fog gyengülni és ma már semmit nem érsz külföldön ha magyar vagy ezt lehet tapasztalni hála a remek kormányunknak. De ha nektek ez a szégyenfolt kell azt akarjátok, hogy az unokáitok is szégyenkezzen amiatt, hogy magyarnak született, akkor jó ez a jelenlegi állapot is valóban.

2018. szept. 11. 18:05
 17/26 anonim ***** válasza:
67%
Az miért lenne liberális sötétség, hogy ma Magyarországon nem beszélhetsz a munkahelyeden arról, hogy nem szimpatizálsz a Fidesszel vagy, hogy töménytelen mennyiségű pénzt lopnak el, felvásárolják az összes újságot, tvt, rádiót?
2018. szept. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

16.


Nem tudom miről beszélsz. Hosszú évek óta járom Európát. Nyugaton Orbán elég népszerű az emberek között. A politika más dolog. De ott is lesznek változások.


Mire, kire akarod lecserélni? Most volt választás. Mondj egyetlen alternatívát! De olyan hülyeséget, hogy majd az EU alakít magyar kormányt.

2018. szept. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Ilyen végtelenül korrupt és mély közutálatnak örvendő kormánya egy EU-s tagországnak sincsen és nem is volt!"


Hol volt ez a közutálat április 8-án? Ugyanott a fotelben, ahol most?


"Erre mi cseszünk rá hosszútávon, mert ha ez a kormány marad, az országot egyre csak gáncsolni fogják minden létező módon és területen, a forint még tovább fog gyengülni és ma már semmit nem érsz külföldön ha magyar vagy ezt lehet tapasztalni hála a remek kormányunknak"


Három sorral feljebb még örültél, hogy végre csépelik Orbánt. Most akkor örülsz, vagy sem? Mert másképp nem tudnak igazán kiszúrni Orbánnal, csak ha gyakorlatilag tönkreteszik az országot. Hurrá. Kár, hogy a mi hátunkon sokkal nagyobbat csattan majd az az ostor, mint Orbánén. Én valahogy nem annyira tudok ennek örülni.

2018. szept. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Na, én nem olvastam ezekről a dolgokról, de arra gondolok, hogy Fideszes ember már nem képviselhetné Hazánkat az Euban, hanem ellenzékiek még ülhetnének ott , és szavazhatnának. Meg pl a visszaosztásból a támogatást lehet, hogy más embereknek adnák, vagy nem adnának annyit, vagy jobban ellenőriznék. Tehát az Eu-s támogatásokat. Hogy ki lenne rendelve egy ember, és mindig figyelgetné, hogy reális áron építenek-e valamit. Én ilyenekre gondolok.
2018. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!