Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti már vártok rá, hogy végre...

Ti már vártok rá, hogy végre kilépjünk az EU-ból, és minden olyan legyen, mint 2004 előtt?

Figyelt kérdés

Mert én már nagyon.


Akkoriban jobban éltünk, mint manapság, az EU csak rontott az országon.


A legmagasabb életszínvonal eddig Magyarországon szerintem 2003-ban volt, sőt az általános színvonal mellett akkoriban sok specifikus dolog is jobb volt pl. a vonatjegy megfizethető árú volt, szinte minden hosszabb távra utazó vonaton volt büfékocsi, szintén megfizethető árakkal.


Pesten minden busz kényelmes Ikarus volt, nem ezek a modern import szarok jártak röhejesen kicsi székekkel, a benzin is olcsóbb volt, az iskolákban nem voltak ennyire leterhelve a gyerekek stb.

Most így visszanézve szinte aranykor volt az, amit itt magunknak elértünk a rendszerváltás után mindenféle EU nélkül.


Ráadásul ha most a Sargentini-jelentés visszhangjában bejelentenénk, hogy kilépünk, vagy direkt csinálnánk egy botrányt, hogy kirúgjanak, azzal talán a többi V4 ország is jönne velünk, és összeomlana az EU.



2018. szept. 13. 18:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%

A befolyó eu-s milliárdokat meg majd kipótlod saját zsebből?

Ne legyél már ennyire korlátolt kérlek.


Szerinted ha kilépnénk az eu-ból újra annyi lenne a benzin mint 2004-ben?

Nem értem mi a bajod a mostani buszokkal. A modern import szarok ne mond már, hogy rosszabbak mint a 40 éves ikarus :D


Te a fideszes agymosottakon belül is egy súlyosabb eset lehetsz szerintem.

2018. szept. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

"Nem, az EU jó gondolat"


Inkább a V4-ekkel, Ausztriával, és Olaszországgal kéne létrehoznunk egy új Közép-Európai Uniót, afféle "Új Tengelyhatalmakat". Nem véletlen, hogy azok az országok barátságosak felénk, akikkel a második világháborúban is együtt voltunk, hasonló mentalitásunk és értékeink vannak. Már csak Németországot kéne a magunk oldalára állítanunk, rávenni, hogy vágja ki Merkelt, Sorost, meg a muszlimokat, és az aztán végleg betenne Nyugat-Európában, hogy a németek is velünk vannak.

2018. szept. 13. 19:08
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem neked fogalmad sincs semmiről.
2018. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%
Persze hogy várom, bolond ember az aki nem várja. Ebbe a szarba eleve be sem lett volna szabad lépni, mert még a szemünk is kilopják.
2018. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

# 4/4 Időpont ma 19:14

Mit lop el az EU? Fejtsd már ki.


Orbánék lopják az eu-s milliárdokat.

2018. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
71%

"Inkább a V4-ekkel, Ausztriával, és Olaszországgal kéne létrehoznunk egy új Közép-Európai Uniót"


És ehhez mit szól a többi érintett? Csak mert nem hinném, hogy ők annyira lelkesednek az elmebeteg ötletekért.


"Ráadásul ha most a Sargentini-jelentés visszhangjában bejelentenénk, hogy kilépünk, vagy direkt csinálnánk egy botrányt, hogy kirúgjanak, azzal talán a többi V4 ország is jönne velünk"


Nem hinném, hogy bármelyik V4 országnak olyan szar lenne az EU. De még nekünk sem olyan rossz. Kivéve persze néhány hülyegyereket. De nekik utoljára anyuci pocijában volt jó. De talán már ott sem.

2018. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
Igen, a gonosz EU rontott el mindent. :'D
2018. szept. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%

Emberek, szerintem hozzuk létre újra a varsói szerződést!!!

Új tag lehetne Törökország Erdoğan úrral és mondjuk akár Észak-Korea is. Cáratyuskánk pedig lehetne Putyin elvtárs!

Régen minden jobb vót...az elmúlt nyócév...

2018. szept. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
16%
Igen, mint minden magyar ember én is nagyon várom már, de sajnos ezektől a vérszívóktól nem egyszerű megszabadulni.
2018. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
20%

"A befolyó eu-s milliárdokat meg majd kipótlod saját zsebből?"


Ilyenkor látszik mennyi potyaleső van itt. Az Eu jó mer ad segélykét, dolgozni meg büdös nekik.

2018. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!