Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tamogatnátok a bordélyok...

Tamogatnátok a bordélyok legalizálását?

Figyelt kérdés
Tamogatnátok azt hogy Magyarország lépjen ki a New York-i egyezményből és egyúttal legalizálja a bordélyokat ?

2018. szept. 26. 13:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
58%
Igen
2018. szept. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
25%

nem, sose fizettem a szexért és eztán sem fogok.

vagyok olyan szerencsés helyzetben, hogy ingyen is hozzájutok, így hidegen hagy a prostitúció.

2018. szept. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%
Semmi értelme ennek a tiltásnak, a prostitúció ettől nem szűnt meg, csak átláthatatlanabb.
2018. szept. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
70%
Igen, sokkal tisztább helyzet. Tisztább egészségügyi kép.
2018. szept. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
51%
Bár megvan a véleményem azon férfiakról akik ezzel élnek,de inkább egy orvosilag ellenörzött, tiszta,nőket nem terrorizáló bordély, mint az utcákon álló,retkes ordasok.
2018. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
60%

Igen,

mert egészségügyileg ellenőrizve lenne,

nem az úton állnának, ami nagyon undorító és kényelmetlen a szülőknek (anya, miért áll ott az a néni?)

meg lehetne adóztatni stb...

2018. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
70%

Persze.

Egészségesebb, tisztább lenne, lenne adóbevétel, csökkenne a bűnözés és a kényszerités, emberrablás. Meg aztán elég álszent dolog, hogy most is törvényes, amennyiben kamerák előtt csinálják...

2018. szept. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
21%

Nehéz kérdés ez, mert nekem lányom és fiam is van, így sok szempontot kell figyelembe venni.

A legjobban annak örülnék, ha lenne mindenkinek tisztességes megélhetőségi lehetősége és nem kényszerülne ilyesmire.

Inkább ellenzem, mint magát a prostitúciót, de most azt gondolom, hogy tartózkodnék, ha szavazásra kerülne a kérdés.

2018. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
71%
Én támogatnám, hosszútávon hatékonyabb, mint tiltani. Azonkívül a népességnek egy elég nagy hányada máshol nem is jut sexhez.
2018. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
17%
Csak akkor, ha ugyanúgy férfi prostikat is foglalkoztatna. Szexista látásmódban, hogy csak nő lehet prosti, nem veszek részt. Márpedig Mo. egy szexista métely.
2018. szept. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!