Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Néhány napja azt kérdeztem,...

Néhány napja azt kérdeztem, h. Lehet Orbán Európa vezére? Most azt kérdezem, Kell e egyáltalán egy ilyen politikus Európának?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem,mert Orbán leegyszerűsítette az eu-s választásokat migránspárti és migráns ellenes kérdésre.

Szerintem az adófizető eu-polgárokat nem csak ez érdekli hanem Orbán nyolc éves ámokfutása is.


2018. szept. 29. 20:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%

Ő azt szeretné, ha ide lehetne egyszerűsíteni .

OSZD MEG ÉS URALKODJ!


Ennek szerintem igen kicsi a valószínűsége, mármint hogy az EU többsége szélsőségessé váljon.

Ha pedig nem így lesz, akkor a válaszom: nem!

Orbinak "reszeltek".

2018. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem Európának nincs szüksége vezérre.

Az EP választásokon sem a kontinens vezetőjét választják meg az európai polgárok, hanem az Európai Parlament tagjait, országuk kvótájuk szerinti képviselőit. Ezért természetes, hogy a választásoknak, kampánynak belpolitikai vetülete is van. Ez mindenhol így működik. Orbán meg már a magyar parlamenti választásokon is fontos kampánytémává tette a migrációt, így ebben nincs semmi meglepő újdonság.

2018. szept. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Egyetértek.

Ha az eu.ban nem sikerül a hasonló gondolkodású erőknek többségbe jutni,akkor Orbánnak reszeltek de sajnos nem csak neki de az egész országnak,ugyan is megkezdődik Magyarország elszigetelődése az eu.-tól.

Mehetünk vissza az oroszokhoz.

2018. szept. 29. 21:01
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Európának nem kell "vezér". Viszont Szókimondó, egyenes politikusokra szüksége lenne, lett is volna eddig is, minden nemzetből.
2018. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%

Európa, az a fostégely kell egyetlen magyar embernek is?

Ezt kérdezd meg egyszer magadtól!

2018. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az a fostégely nem adna pénzt,már felkopott volna az állad,mert nem lenne munkád.Nagyokos.
2018. szept. 29. 22:23
 7/16 anonim ***** válasza:
17%

"Ha az eu.ban nem sikerül a hasonló gondolkodású erőknek többségbe jutni,akkor Orbánnak reszeltek "

Tudom, hogy nagy a nosztalgia és hiányzik nektek a Szovjetunió, de ki kell ábrándítsalak, az EU nem az.

Még mindig csak a magyar embereknek van szavazati joguk a magyar választáson és még mindig csak a magyar választók dönthetnek arról ki kerüljön kormányra. Tehát lehet akármilyen a brüsszeli összetétel, az nem fog változtatni azon, hogy Orbán 2022-is magyar miniszterelnök lesz.

De ha továbbra is ezt a szöveget nyomjátok, akkor tuti, hogy utána is.

Nekem jó!

2018. szept. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Tehát lehet akármilyen a brüsszeli összetétel, az nem fog változtatni azon, hogy Orbán 2022-is magyar miniszterelnök lesz."


Azért ez így erősen vitatható. Brüsszel, ha akarja bármikor tökön tudja lőni Orbánt. És valószínűleg meg is teszik, mert láthatóan már nagyon elegük van belőle.


[link]

2018. szept. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kéne valami hasonló, mert a jelenlegi EU-s vezetés szánalom a köbön.
2018. szept. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#8

Valóban. Azt megtehetik, hogy elveszik az ORSZÁG szavazati jogát és ezzel olyan költségvetést hoznak létre amivel csökkentik vagy megvonják az ORSZÁGNAK járó pénzeket.

De ez miért is lenne Orbán korlátozása, vagy "tökönrúgása"?

Tényleg azt hiszed, hogy ez neki fájna és nem neked?

Komolyan azt hiszed, hogy én vagy más, aki szerint Orbánnak van igaza, az nem rá fog szavazni, az nem fog mellette kiállni csak mert Brüsszelben ilyen döntést hoznak?

2018. szept. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!