Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lézer Jani a dohánykereskedele...

Lézer Jani a dohánykereskedelemhez is úgy ért, mint az atomerőművekhez? mert akkor nagy veszélyben vagyunk. Belehet tiltani a dohányzást egy országban, de akkor a feketekereskedelem tombolni fog itthon.

Figyelt kérdés

2018. okt. 18. 19:21
 1/7 A kérdező kommentje:

A fideszeseknek teljesen elment az eszük?

Kapjatok már a fejetekhez.

2018. okt. 18. 19:23
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Egyértelmű. Jánosnak volt egy pökhendi megjelenése meg nagy arca amiért kapott egy széket pont ezek miatt el is vették. Most meg durcizik.
2018. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

GYF apád biztos adna neked cigarettát nyugi.

bár az alkohol pár éven belül úgyis elviszi, mire ez a javaslat (20 év múlva) esetleg érvénybe lépne, addigra meg már csak gondolat marad belőle. (mármint GY-ből)

2018. okt. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Végre egy értelmes javaslat Lázártól!

Én holnaptól tiltanám be a bagót, súlyos büntetés terhe mellett. A sok bagós drogfüggő nemcsak a saját tüdejét rohasztja széjjel, de nekem is folyton szívnom kell az undorító füstjüket.

2018. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Az alkohol tilalom idelyén ment a legdrágábban a sör meg a whisky. Vajon mi lenne? Ukrán cigi? Biztos nem.. áá
2018. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Annyi esze van, annyira ért a kormányzáshoz, mint a gazdája.
2018. okt. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a kereskedelem szól, ha jól értem, illetve kifejtenéd miért vagyunk veszélybe a dohányzás betiltása miatt?
2018. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!